URFALI MEHMET (MERSİN)

Konusu 'Şebab Güvercinler' forumundadır ve urfalımehmet tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. müslüm

müslüm Member Üye

paylaşım için teşekkürler...

2. urfalımehmet

urfalımehmet New Member Üye

Eyvallah Müslüm bey bende size teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Saygılar

3. hacibes

hacibes New Member Üye

cok guzellermis paylasim icin tesekkürler gule besleyin atmacasiz gunler dilerim

4. urfalımehmet

Eyvallah Özcan kardaşım değerli yorumların için sana çok teşekkür ederim. Allah size çok daha güzellerini nasip eder İnşallah. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar

5. fahrikoc_-55

fahrikoc_-55 New Member Üye

mehmet abi kuşların her yerde ve her zaman benim gözümde dünya birincisi... allah tüyü kadar hayrını görmeyi nasip etsin.. kişlipine saten diyecek laf bulamıyorum.. dört dörtlük insansın... allah seni sevdiklerini ve kuşlarını korusun...

MAŞŞALLAH.................

6. urfalımehmet

Fahri kardaşım öncelikle formumuza hoş geldin şeref verdin. Değerli yorumun için sana çok teşekkür ederim sen kendi güzelliğinden kalbinin güzelliğinden ve asaletinden bahsetmişsin her zamanki gibi. Seninde ne kadar güzel güvercinlerinin olduğunu ben biliyorum en kısa zamanda bizimle paylaşmanı bekliyorum. Allah seni sevdiklerini ve o güzelim güvercinlerini esirgesin. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar

7. fahrikoc_-55

fahrikoc_-55 New Member Üye

hoş bulduk mehmet abi sağolasın.. inşallah en kısa zamanda paylaşımda bulunacağım...

saygılar..........

8. urfalımehmet

Eyvallah Fahri Kardeşim en kısa zamanda o güzelim güvercinlerini bizimle paylaşmanı bekliyorum. Allaha emanet ol. Saygılar

9. akrep

akrep New Member Üye

ağam şebablar hakında yazını okudum iyi olmuş eline sağlık yolun açık olsun.

saygılar

10. said_44

said_44 New Member Üye

Maşallah mehmet bey çok güzel kuşlar. tüyünce hayrını görün.

11. urfalımehmet

Eyvallah Zemin kardaşım değerli yorumun için sana teşekkür ederim. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar

12. urfalımehmet

Eyvallah Said kardeşim değerli yorumların için sana çok teşekkür ederim. Allah sana çok daha güzellerini nasip eder İnşallah. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin.Saygılar

13. dadas

dadas New Member Üye

SELAMIN ALEYKUM SAYGIDEĞER USTAM EMEKLERİNE YORUMLARINA SAGLIK HOŞÇAKAL... UĞUR ÇAKAR ÇORUM...

14. urfalımehmet

Aleykümmesselam Aslan yürekli asil kardaşım Uğur sefa geldin hoş geldin. Senin gibi efendi dürüst ve saygılı bir kardaşımın bu foruma katılması beni çok sevindirdi en kısa zamanda o harika güvercinlerinide bizimle paylaşmanı bekliyorum ve tüm dostlarını bu foruma davet et bu forum daha çok yeni olmasına rağmen çok rağbet görüyor en önemlisi kaliteli ve dürüst kişiler yönetiyor bu forumu kurucularıda yöneticileride çok dürüst ve mert insanlar bu forumda kalite en üst derecededir kimse kimseye bu forumda saygısızlık yapamaz ve burada sizin gibi asil insanlar ancak kendine yer bulabilir diğer forumun admini gibi kendi kişiliklerini saklamıyorlar ve her şeyleri meydanda giğer forumun admini ajan gibi kendini saklıyor ama her ne kadarda kendini saklasa biz onun kim olduğunu biliyoruz. Mete Kardeşimede bildir buraya üye olsun ve tüm dostlarına bildir Allah'ın izniyle bu forumu hak ettiği yere zirvelere senin gibi dostlarımız aracılığıyla cıkaracağız.Allah seni ve tüm sevdiklerini esirgesin. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Çorum'daki tüm dostlara sonsuz selam olsun. Saygılar

15. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Selam MEHMET abim...

bizim hakkımızdaki iyi düşüncelerinden dolayı sana adıyamandan kucak dolusu sevgi ve saygı gönderiyorum. İnşallah forumumuz senin gibi değerli abilerimizin sayesinde iyi yerlere ulaşıcaktır. Allah yolumuzu açık etsin inşallah.. Allah'a Emanet OL Selametle Kal Saygıdeğer Abim...

16. dadas

dadas New Member Üye

MEHMET USTAM ABIM SENIN GİBİ GÜZEL SAYGIDEGER BİR İNSANDAN BU ÖVGÜ DOLU SÖZLERİ DUYMAK GURUR VERİYOR İNSANA İNŞALLAH BU DEGERLERE MİRASA SAHIP CIKACAGIZ SONUNA KADAR SENIN GİBİ USTALARIMIZIN ARKASINDAYIZ...SAYGIDEGER ABIM BOŞVER ALLAHTAN KORKMAYAN KULDAN UTANIRMI KENDİ AYIPLARINA BAKSINLAR ONLAR... USTAM KUŞLARIMIN YENİ RESIMLERINI CEKECEGIM AY SONU MEMLEKETE GİDİP İNŞ. SİZİN GİBİ MÜKEMMEL ABILERIMLE PAYLAŞACAGIM...BİZDENDE TÜM ABİLERİME VE URFA'YA SAYGILAR SEVGİLER ELLERİNDEN ÖPERİM USTAM HOŞÇAKAL...

17. urfalımehmet

Uğur kardaşım senin gibi asil bir genç kardeşimle dost olduğum için bende çok gurur duyuyorum. Seni yetiştirenlere saygı duyuyorum. ve bu genç yaşına rağmen çok harika güvercinler yetiştirmişsin Allah hepsini esirgesin tüvleri kadar hayırlarını görürsün İnşallah. Allah seni ve tüm sevdiklerini esirgesin. Çorum'a ve tüm Çorum'lu güvercin seven dostlara sonsuz selam olsun. Allah bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar

18. arna74

arna74 New Member Üye

maşaallah mehmet abi çok güzel kuşları var allah nazardan saklasın.

abi kuşlarına hayran kaldım valla

paylaşım için tşk.

19. MUŞLU BURHAN

MUŞLU BURHAN New Member Üye

slm mehmet abi kusların harıka benim ortak soyluyordu bursadan ahmet gerdekten harıka kuslar hepsının hayrını gor abı ınsallah bızede ayırırsın yaza dogru gelecegız saygılar abi

20. dadas

dadas New Member Üye

SELAMIN ALEYKÜM MEHMET ABIM NASILSIN İNŞALLAH İYİSİNDŞR SAYGIDEGER USTAM ALLAHA EMANET OL HOŞÇAKAL SELAMLAR SAYGILAR...

Sayfayı Paylaş