Urfalı_70 in kuşları

Konusu 'Süs güvercin ırkları' forumundadır ve MALİ tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. MALİ

MALİ New Member Üye

Zeynal kardeşim beğendiğine sevindim.Balıklar emrinde.Yalnız yavru çok. daha tam satışa gelimediler.700-800 kadar var .Kısmet olursa ve de havalar güzel gderse 11.ayın sonlarında cıkarmayı düşünüyorum .Bakalım o zamana kadar ne olacak.Selam ve Sevgilere Hayırlı Bayramlar

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

maşallah idalimdeki gibi bir yeriniz var balık larınıza bende talibim bir de beyaz angutlardan yada sarilardan satlık olan varmı alaçasız düzgün olanlardan

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

mali bey gerçekten söylenecek söz yok kuslar ve salmanız cok güzel iyi günlerde güzel vakit gecirmenizi dilerim bende akvaryum balıkları ile ugrasyorum lepites ok besledim sizden ricam olacak acaba havuzu dısdan tamami ile resimleyebilirmisin?

4. MALİ

MALİ New Member Üye

Fehmi kardeş beğendiğine sevindim.Havuzum Plastik havuz Eskiden Iraktan mazot getiren şoförlerin mazot deposuydu ikiye böldüm.Yeryüzünde.ve yıllardır içinde balık besliyorum.Yazın evde akvaryumda olan balıkları içine atıyorum kış gelince de tekrar akvaryuma bırakıyorum.Anlayacağın yazlık akvaryum niyetine kullnıyuorum.En kısa zamanda fotoğraf çekip atmaya calışacağım.Sevgi ve selamlar.Hayırlı Bayramlar

5. DEFNE

DEFNE New Member Üye

gerçekten çok güzel bi ortam. güle güle kuşlarını besleyin. elmalarıda gördüm bu arada :) güzeller.

6. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Ben halen talıbım 11. ay olsada :) maksat ziyan olmasınlar :D ben ıstanbulda bir gölde gördüm bi dünya lepistes wardı. adıyamana gelırken 5 litrelik su şişesine koyup 50 tane kadar getirdim. hava v.s basmadan 18 saatlık yoldan getırdım ve tek bır tane bile zahıyat yoktu. doğayla artık iç içe olmuşlardı. ve jumbolardan bile iriydi lepistesler. tabi bu dedıgım olay 3 yıl felan oluyo[hr]
    doğan senden önce ben talibim demiştim ha dkkatini çekerim :D Mali anca bi ara urfaya geldıgım zaman fehmı ve doğanla gelıp senı zıyaret edelım.

7. MALİ

MALİ New Member Üye

Selam size Doğan ve Zeynal Kardeş İlginize teşekkür ederim.Beğendiğinize sevindim.Benl epitesleri Mayıs ayında havuza bırakıyorum.Genelde balıklara yem vermiyordum.Çünkü doğal ortamda sivrisinek larvaları ve diğer plaktonlarla besleniyolardı.Doğal olduğu için büyümelri de gec oluyordu.Ancak iki haftadır yem vermeye başladım ve büyümelrinde müthiş fark gördüm.Bakalım hayırlısı biraz zaman daha gecsin havalar soğuyunca mecburen bir şey yapıcaz yoksa o kadar cok balığı akvaryumda besleyemem.Doğan kardeş kuşlarımı beğendiğine sevindim.Sarıların kendisi daha yavru.Ama beyaz ve kırmızı angutlarıma güveniyorum .Özellikle de beyazların taçları ve paçaları konusunda cok güzel olduklarını söyleyebilirim.Kapımız herdaim açık buyrun beklerim.Esen Kalın[hr]
    Değerli Defne;(İsminizi bilmediğim için nickinizle hitap ediyorum kusura bakmayın) Beğendiğinize gercekten sevindim.Teşekkür ederim.Her meraklının böyle bir ortamı olması hayallerinde vardır. Herkesin hayallerine kavuşması temennilerimle.Herdaim Esenkalın .Hayırlı Bayramlar..

8. mehmet boran

mehmet boran Member

maşallah demekten başka bişey bulamıyorum

9. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

her bırı bırbırınden guzel kusların var hayrını gorun

10. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

mali kardeşim sen nerde oturuyon beyaz angutlarini yakindan görmek isderim

11. MALİ

MALİ New Member Üye

Değerli Uluhan Kardeş,Onlyman ve Doğanbeg Beğendiğinize sevindim ilginiz için teşekkür ederim.Doganbeğ Ben şehir dışında Besliyorum.Şehirden biraz uzaktayım Harran taraflarında.Müsait bir zamanda başım üstüne görüşürüz.Ama isterseniz bir ara urfa da bir akşam buluşalım beraber bir çay içer sohbet ederiz .Selam ve saygılar[hr]
    [​IMG][hr]
    [​IMG][hr]
    Sultan Tavuk

[​IMG][hr]
    Siyah Brahma

[​IMG][hr]
    Cüce Koşin

[​IMG][hr]
    Beyaz Brahma

[​IMG][hr]
    Şebab Yavrular

12. mehmet boran

mehmet boran Member

nezaman isterseniz buluşur birer çay içeriz biriniz organize edin herkes kendi memleketindeki arkadaşlarla görüşürse ii olur gerçi ben hemen hemen her cumartesi kınnık hemmenin kahvesine giderim ihaleye

13. MALİ

MALİ New Member Üye

Ben de takılıyorum arasıra oraya ama nasıl tanıtacaz birbirimizi.Bir da isminiz neydi

14. mehmet boran

mehmet boran Member

15. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

Mali bey kuşlarınız mekanınız ,tavuklarınız, akvaryumunuz harika sizi tebrik ediyorum.paylaşımınız için teşekkürler.sizden ricam acaba tavuk ve balıklarınızı sitemiz için ilgili bölümede eklermisiniz?

16. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

Mali bey tüm beslediğiniz hayvanları iyi günlerde besleyiniz gayet güzel ve bakımlılar hemşerim

17. fener63

fener63 Member Üye

Maşallah hepsi birbirinden güzel
    paylaşımınız için teşekkürler

18. MALİ

MALİ New Member Üye

Değerli Urfalı Kadir ve kıymetli Fener 63 ilginize teşekkür eder,en güzellerinin sizlerde olmasını temenni ederim.

19. fırat68

fırat68 Active Member Üye

ALLAH C.C nazardan saklasın maşalla

20. MALİ

MALİ New Member Üye

İlginize teşkkür ederim.Engüzelleri sizlerin olsun..

Sayfayı Paylaş