Sinek Yiyerek Hayatta Kaldı

Konusu 'Serbest Bölüm' forumundadır ve fırat68 tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. fırat68

  fırat68 Active Member Üye

  Avustralya'da yürüyüş yaparken üç hafta önce kaybolan Alman gencin, bolca sinek yiyerek hayatta kaldığı ortaya çıktı...
  [​IMG]

  Avustralya'da yürüyüş yaparken kaybolan ve üç hafta bulunamayan Alman turistin bolca sinek yiyerek hayatta kalmayı başardığı anlaşılıyor. Sağlıklı ve iyi olduğu söylenen turist yürüyüşe devam etmek niyetinde.

  Avustralya'da yürüyüş yaparken üç haftaya yakın bir süre yolunu kaybeden Alman turist sinek yiyerek hayatta kaldığını anlattı.
  26 yaşındaki Daniel Dudzisz 17 Şubat'ta Queensland'da yürüyüş yaparken kaybolmuştu.

  Bir nehrin taşan iki kısmı arasında kaybolan Alman turist dün bulunmuştu.

  Polis Dudzisz'in sağlıklı ve iyi olduğunu ve moralinin de yerinde göründüğünü söyledi.

  ABC televizyonuna konuşan Komiser Mark Henderson Dudzisz'in şaka bile yaptığını anlattı: "Avustralya kırsalında bu kadar sinek, böcek varken insanın asla açlık ya da protein sıkıntısı çekmeyeceğini söyledi" dedi.

  Alman turist kaybolduğunda yanında bir miktar konserve yiyecek de varmış ancak bunları tükettikten sonra uzun süre sinek ve diğer uçan haşerat yiyerek yaşadığı anlaşılıyor.

  Dudzisz, Windorah ve Jundah kasabaları arasında kaybolduktan sonra polis bölgeyi helikopterler ve dört tekerlekli motorsuz polis araçlarıyla taramış ancak Alman turist bulunamamıştı.

  Komiser Henderson, Alman turistin yürüyüşüne devam etmeyi planladığını söyledi ve "Ama bundan sonra ana yollardan uzaklaşmayacağına söz verdi" diye konuştu.
   

Sayfayı Paylaş