KUŞÇUNUN ÇEVRESİ GENİŞTİR =)

Konusu 'Satım İlanları' forumundadır ve kimiojan tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. kimiojan

kimiojan New Member Üye

bir çift hünkarim var.ilan sayfasında fotoğrafları da var. yardımcı olun satayim şunları =( durumum biraz sıkışık. fiyatıda daha da düşürebilirim. zabıta 10 gün süre werdi. şikayet edildim.bir de onla uğraşıyorum. yöneticilerde , ziyaretçilerde yardımcı olursa elden çıkarmak istiyorum

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ne fiyat istiyorsun bizim bir arkadaşa lazım ve nerelisin ona alalım

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

fiyat ne istiyorsun belirtirsen arayan arkadaşlara iletiriz birde hünkariler orjinalmi yerlimi onuda sölersen iyi olur.

4. kimiojan

kimiojan New Member Üye

trabzondayım.hünkariler yerli.tamamen orjinal.anlayanlar orjinal diyor zaten.teslimde bi sıkıntı olmaz.tırcı arkadaşlarımız var.fiyatta anlaşırız.durumum sıkışık demiştim.400 demiştim ama istediğiniz kadar fiyat inebilirim.tabi ki iki tarafıda madur etmeyecek bi fiyatta anlaşırız.400 dememim nedeni KUŞLARIN DEĞERİNİN DÜŞMEMESİ.istanbuldan getittirdim.gerçekten fiyatta anlaşırız.bildiğiniz gibi pek bulunmuyorlar.bakımlarını çok üst seviyede titizlikle yapıyorum.kuşlar beğenilirse sizde bi fiyat söylersiniz.

5. kimiojan

kimiojan New Member Üye

evet kuşçular nerdesiniz?

Sayfayı Paylaş