KANI BOZUK ADİLER.

Konusu 'Genel video bölümü' forumundadır ve AHMET ESEN tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

İZLEDİM TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU ORADA OLUPTA O PİÇLERE DALMAYI ÇOK İSTERDİM İNANIN KUSURA BAKMAYIN ÜSLUP BİRAZ BOZULDU AMA BOZDURDULAR İŞTE.GERÇİ BU TÜR OLAYLAR ÇOGU YERDE OLUYOR AMA YİNEDE SİNİRİM BOZULDU...........

VİDEO'yu İZLE

2. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Az önce bende defalarca izledim ve inanılmaz derecede sinirlerim bozuldu ölüsüne dirisine gelmişine geçmişine doğacak cocugundan kundakdaki bebeklerine kadar aklınıza ne kadar agır büyük küfürler geliyorlar alayını saydırdım...Acaba bu olay nerde olmuş onu çok merak ettim ?

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

şerefsizler yapıyor hayvan çok

4. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

bu olay azerbaycandan olmuş ark türk askerleri degildir dikkatini çekdimi bilmem ama üstündeki kısafet ranza dizliliş yatak hanenin duvarlar vede en büyükü tokat atan piç konuşma şivesi azeriçe

5. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

doğan konuşmalar net değil ama hangi ülkenin askeri olurlarsa olsunlar ben söverim böylesinin anasına bacısına ;)

6. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

İnsanlık değil bu affedersiniz orospu çocukluğu. Dövenler usta asker, dayak yiyenler acemi askerler sanırım. Şerefsizler.

7. AHMET ESEN

apo usta dişye bizim köyde keçi büzüğüne diyolar anlıyacagın o piçlerin ustalıgına başlarım elime geçseler bi..

8. Supervisor

Resmî olarak usta asker yoksa benim gözümde insan bile değiller.

9. guvercinurfa

usta askerler bazen komutandan daha cekilmezdir. sende onları dövücn:D

10. Supervisor

Dövmesi sorun değil, sonrasındaki işlemlerle uğraşmak istemem şahsen. :D Çok dayak atılacak kadro var burda. :D

11. AHMET ESEN

yardıma gelekmi apo :D

12. guvercinurfa

sen allaha havale et allahından bulsunlar:D okumanın faydası işte sıkıyorsa kısa dönemi böyle tokatlasınlar:D yedek subay sayıldıgından o onu tokatlar:D

Sayfayı Paylaş