Yaşlı Adamın Güvercin Sevgisi - Zonguldak

Konusu 'Basında güvercin' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Zonguldak’ta yaşayan 70 yaşındaki Mustafa Koç, biriktirdiği bayat ekmeklerle, kent merkezindeki güvercinleri besliyor.

ZONGULDAK (İHA) - Zonguldak’ta yaşayan 70 yaşındaki Mustafa Koç, biriktirdiği bayat ekmeklerle, kent merkezindeki güvercinleri besliyor.

Zonguldak’ta oturan ve emekli olmasına rağmen Soğuksu Pazar alanında çalışan Mustafa Koç, evinde kalan ve bayat ekmeklerle, yolu üzerinde karşılaştığı güvercinleri besliyor. Evinden iş yerine giderken, yolu üzerinde çıkan güvercinlere bayat ekmekleri atan Koç, ayrıca aldığı mısırları da güvercinlere dağıtıyor. Açlığın ne anlama geldiğini iyi bildiğini belirten Koç, “Bu havanların dili yok ama aç olduklarını anlayabiliyorum. Her gün evdeki bayat ekmekleri, aldığı mısırla karıştırıp, güvercinlere veriyorum. Bazen bu ekmek ve mısırlar da yetmiyor ama ne yapalım. Benim bütçem bu kadar müsaade ediyor” dedi.

Atılan bayat ekmek ve mısırları kapmak için Koç’un çevresinde uçuşan güvercinler de renkli görüntüler oluşturuyor.

2. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

paylaşımın için teşekkürler güvercin sevgisi hiç bişeye değişilmez

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

güzel bir manzara paylaşım için tşkler

4. DEFNE

DEFNE New Member Üye

güvercin sevgisi değişemez bi tutku. ellerinize sağlık.

5. hacibes

hacibes New Member Üye

bu kuslar neredeyse turkiyenin her yerinde var bi burda yok hayret :D MEMLEKET AYDİN

6. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

:d özcan burda çokkkkkkk... fehmı elllerıne sağlık

7. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

özcan kurbanın olim bende cok gel cuvalla götür kardeşim du ederim sana

Sayfayı Paylaş