ucma saati

Konusu 'Oyun Kuşları' forumundadır ve sabani07 tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. sabani07

sabani07 Member Üye

oyun kusunda azami kac saat ucması gerekir iyi bir kusun mesala benim kuslarım 1.5 saat uctukları oldu aralıksız masallah taklacılarda aranan saat kactır saygılar

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

taklacılarda nekadar uzun süre havada kalıp nekadar cok oyun yapar fişeklerse okadar makbuldur 4 saat kalan bile var

3. sabani07

sabani07 Member Üye

atmaca hangi saatler arası avlanır kusları sabah ucurmak mı yoksa aksam 5den sonra ucurmakmı iyidir kimi diyor atmaca 9 dan 10 a kadar avlanır o saatler arası diyor kimide aksam 3 5 arası diyor bu konuda görüsleriniz nedir mesala kus en verimli hangi saatlerde ucar

4. mustafavilgen

mustafavilgen Member

Merhaba, sabani07 arkadaşım, ben Antalaya'da yaşıyorum, malum buralarda çok fazla var, benim gözlemlediğim kadarıyla, genelde öğlene kadar olana kısımda atmaca saldırıları olmuştur. Öğleden sonrada nadirende olsa oluyor. Ekim ayından, Nisan'a kadar devam ediyor. Yazın hiç karşılaşmadım. Antalya'dan selamlar, sevgiler...

5. sabani07

sabani07 Member Üye

saolasın mustafa bende alanyadayım ya aslında ALLAHA sükür her saatde kuslarımı ucuruyorum bu zamana kadar karga haric hic atmaca felan görmedim saldırı olayı olmadı cok sükür ama işte bi kac arkadas dior ya ucurma atmaca kapar bilmem atmaca alır insanı üzüyorlar ben herzaman sunu bilirim ucuracaksın alacagı varsada alır atmacanın ama sabah saatlerinde ucurmuyorum cünkü insan ve hayvan dahil sabah ac olur avlanır hayvanlar o yüzden ögledn sonra aksama dogru ucurmak en mantıklısı gibi düşünüyorum tskler

Sayfayı Paylaş