Turkcell in en iyi müşterisi.. ( mutlaka bakınız :)

Konusu 'Serbest Bölüm' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Turkcell in en iyi müşterisi

Turkcell GSM şirketinin en iyi müşterisinin İnegöl’de yaşayan işçi emeklisi Recep Çıttır olduğu ortaya çıktı.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XLhlEdt0Lfo&eurl[/youtube]

2001 yılında ev telefonuna bin 500 YTL fatura gelmesinden sonra ev telefonunu kapatarak 4 bin 500 YTL değerinde 72 bin kontör yükleten Çıttır, Turkcel’in en iyi müşterisi oldu.
    İnegöl’ de ikamet eden işçi emeklisi Recep Çıttır isimli vatandaş 2001 yılında ev telefonunu bin 500 YTL fatura gelmesinin ardından ev telefonunu iptal ederek cep telefonuna 4 bin 500 YTL’lik kontör yükledi. Telefonuna 72 bin kontör yüklettikten sonra 6 yıl boyunca ancak 32 bin kontör harcayabilen Çıtır, Turkcell tarafından Türkiye’nin en iyi müşterisi kabul edildi.

Yaşadıkları ile ilgili açıklama yapan Recep Çıttır, şunları söyledi. 2001 yılında ev telefonumuzu kaçak yoldan kullanan bir şahıs bin 500 YTL fatura gelmesine neden olmuştu. Bende bu olay üzerine kızdım ve ev telefonunu iptal ettirdim. Ardından Turkcell bayiine giderek 4 bin 500 YTL değerinde kontör almak istediğimi söyledim.

Yetkili önce yüzüme şaşkınlıkla baktı.Benden şüphelendi. Benim aklımı kaçırdığımı sandı. Bende parasıyla değimli diyerek isteğimi yerine getirmesini tekrarladım. Daha sonra bana ödediğim 4 bin 500 YTL’ye karşılık 72 bin kontör yüklendi. 6 yıldır kullandığım kontörlerin ancak 32 bin adetini harcayabildim ve şuan 40bin 94 kontörüm hala mevcut.

Aldığım yüklü miktar kontörün ardından Turkcell her ay 500 kontör hediye göndermeye başladı. ayrıca yol hizmeti ve tatil imkanları gibi fırsatlar sundu.”dedi.

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

türkcel o tatillerin parasını ondan peşin almış zaten :lol:

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

adamdan peşin almıslar zaten:d

4. tanerermec

tanerermec New Member Üye

ben telefoncuyum bize bi tane böle yaglı müşteri gelmez ah nerde böle müşteri bizimkiler: ''abi turkcell 20 parca kontor varmı'' benim cvp '' evet abi var'' müşteri '' abi 10 varmı '' ben '' var abi '' müşteri ''tamam abi hadi hayırlı işler '' ben '' :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ''

5. hacibes

hacibes New Member Üye

tanerermec 20 kontor yollasana bana :):)

6. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

taner vodafon 100 kontur kaçpara:D

7. tanerermec

dogan abi 18 lira bu arada hacibes sende mi?

8. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

bu arada fırmaların reklamısnı da ıyı yapmıssınız ha .. a fırması da b fırması da c fıemasıda hepsı bırbırınden uc kagıtcı bızde bır laf vardır çok abes kacacak bagıslansın lutfen bunlar halletmedıklerı ata arpa vermezler neyı satıyorlar allahın sebeke frekansını :D

9. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

aynen öle abi haklıısn.. deseler misal kım nereyı kımı ararsa arasın ne kadar konusursa konussun 18 lira die aylık. ölürler mi :)

10. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

en iyisi posta güvercini kullanın tavsıyemdır:d

11. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

bu gidile herkes postaya dönecek :D

12. tanerermec

he valla her eve lazım artık bi posta

13. AHMET ESEN

VALLA TANER BENİMDE AYNI HAAA 20-25 BAŞKA YOK 50 Yİ ĞÖREMİYOZ :lol: :lol: :lol:

14. AHMET ESEN

BEN DÖNDÜM BİLE ZEYNAL TAVSİYE EDERİM :lol: :lol:

15. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Az kaldı Ahmet Az kaldı.. yakında bende postacı olacam :) sana burdan 20 posta gondercem dıcem ucur loooooooooo :)

16. exselans

exselans New Member Üye

uahahh adamı mahfetmısler :d

17. hacibes

hacibes New Member Üye

bende postaciliga dönmeye basladim bugun yavru yakaladim posta :D

Sayfayı Paylaş