TAKAS YAPMAK ISTEYEN VARSA

Konusu 'Diğer İlanlar ve Takas İlanları' forumundadır ve murat kaymak tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

arkadaşlar elımde posta güvercını var renklerı beyaz çilli agırlıkta tek tek te olur takımda olur mardin güvercini takım olmak şartı ıle vede trakya civarında olan arkadaşlar var ıse takas yapmak ısterım .kuşların resımlerı stede mevcut yada ben msn den atarım .ılgılenen arkadaşlara duyrulur.selamlar.

2. nebi

nebi New Member Üye

ARKADASIM BEN DEĞİŞİRİM SENINLE AMA BI TAKIM MARDINE IKI TAKIM POSTA ALIRIM BILIYORSUN EDIRNEDE POSTA TAKIMI 10 LIRA HABERIN OLSUN

3. murat kaymak

sen kardeşim bızıim buralarda bi laf vardır bilirsin ,beygiri saldım çayıra yürü mevlam bayıra sende kaşı kendini NEBİ ,,he senın tepelılerle degişelim dersen belki 3 takıma verırım sana 1 çift posta beyaz . :lol: :lol: :lol: :lol:

4. nebi

nebi New Member Üye

aga senın postalara ben tepelıyı deıl tuyunu bıle vermem benım tepelıler yuruyerek geldığı yerden senın posta 5 gun sonra geldı ama sahıbıne cekmıs :)))))) agam benım teklıfımı değiştırıyorum bu olaydan sonra ancak 1 takım mardıne 3 takım posta alırım ok

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

eyer işin sonunda tartışma çıkıcaksa konuyu kilitliyeyim...

6. murat kaymak

YOK ZEYNAL KAPI KOMŞUM O ARKADAŞ MAKSADI BENI KIZDIRMAK ,O TEPELI TRAKYA YERLISI BAKIYO BENIM POSTALARA ARASIRA BOYLE LAF ATIYO ,OLSUN BU DA GÜZEL .SELAMLAR.

Sayfayı Paylaş