S A T I L I K H Ü N K A R İ

Konusu 'Satım İlanları' forumundadır ve kimiojan tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. kimiojan

kimiojan New Member Üye

Abilerim durumum sıkışık.bir çift hünkari var elimde.Kusursuz.resimleri atabilirim.Satmam gerekiyor. Oğuzhan BERBER 0505 55 60 100[attachment=24][attachment=25]

Ekli Dosyalar:

2. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

RE: LÜTFEN

Konu ilgili yere taşınmıştır.

3. mehmet boran

mehmet boran Member

kuşların resimlerini at bakalım arkadaşım

4. kimiojan

kimiojan New Member Üye

büyük resim dişi.küçük resim erkek.tamamen saftırlar.iki yıl önce getittirdim.iki yıldır eşler.ilgilenenlere teşekkür ederim.

5. said_44

said_44 New Member Üye

hiç yawru aldın mı bu kuşlardan arkadasım ?

6. kimiojan

kimiojan New Member Üye

arkadaşım bunlar yavru yediremez dediler.yumurtaları değiştirdim.bakıcılarım iyi değildi.bunlar yumurtladığımda değiştirebileceğim yumurta yoktu.yavru bakıyorlardı.folu çatıdaki odalarımın birini yaptırınca diğerine taşıdım.yani neticede bir türlü olmadı.en fasla bakılan 1buçuk haftalık oldu.kendisi bakmadı yine başka güvercinin altındaydı.rengini falan az çok tahmin ediyoduk.onlarda öldü.demek istediğim.benim şansızlığım beceriksizliğim.kısır falan olmadığını yavru çıktığını ifade etmeye çalıştım...tüğden çıktılar.yine yumurta çalışmaları başldı yeni yeni=) aldığım yumurtayı arkadaşın fola yollayacağım. bunları satmak istiyorum.durumum biraz sıkışık.

7. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

RE: SATILIK HÜNKARİ***

arkdaşım birde fiyat burya yazarsan iyi olur. edinmek ıstıyen arkdaslar fıyatını bılırler en azından.

8. kimiojan

kimiojan New Member Üye

350tl ye istanbuldan getittirdim.300e bırakacam.pazarlık payı var.

9. hacibes

hacibes New Member Üye

kardesim yanlis yorum yapmim bu resimdekiler yerli hunkari gibime geldi resimler kücük oldugu icin tam anlayamadim bana ayrintili resim yollayabilirsen daha iyi konusuruz msn eklemissin benim kabul ettim bilgin olsun saygilarimla

10. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

alanda satanda hayrını görsün

11. kimiojan

kimiojan New Member Üye

tamam konuşuruz da. küçük resimin üstüne tıklayınca indirilebiliyor.

12. muco

muco New Member Üye

Bu kuşlar dediğin gibi yerli hünkari....

13. kimiojan

kimiojan New Member Üye

hünkari zaten bize özel bi ırk deil mi ? yerli olan saf. diğerleri kırma bence.

14. muco

muco New Member Üye

Tabiki bize has bi ırk.Ama işte ister ismetez bu ırkı sınıflandırmışız.Hollanda-Alman ve Yerli Hünkari diye..

15. kimiojan

kimiojan New Member Üye

hmm anladım.arkadaş benim durum biraz sıkışık da aklında bulunsun bunlar satılık.hani sorun olursa çevrenden falan

16. muco

muco New Member Üye

Tamam kardeş soran olursa kendimdekileri satınca seninkileri satarız :)

17. kimiojan

kimiojan New Member Üye

:handshake: eyw

Sayfayı Paylaş