Pepe adım adım Beşiktaş'a...

Konusu 'Spor genel' forumundadır ve hamza tarafından 24 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. hamza

hamza Member Üye

Gündeme gomba gibi düşen Pepe iddiasına İspanyol basını da kayıtız kalmadı. Ahmet Bulut'un, ''Pepe ile görüşme halindeyim'' açıklamasına yer veren AS gazetesi, Şampiyonlar Ligi ve direkt oynama avantajı nedeniyle, Beşiktaş'ın Pepe'yi PSG'nin elinden kapabileceğini öne sürdü.Beşiktaş'ın Pepe'yi transfer etmek girişimlerde bulunması, Siyah-Beyazlı taraftarlarda büyük heyecan yarattı.

Arda Turan'ın menajerliğini yapan Ahmet Bulut, dün akşam yaptığı açıklamada, ''Şu an Lizbon'dayım. Pepe ile görüşüyorum. Onu isteyen birçok takım var. Ancak Beşiktaş transfere yakın gözüküyor'' demişti.Real Madrid'le olan sözleşmesi sona eren Portekizli futbolcuya başta PSG ve Inter olmak üzere, Premier Lig'den de birçok takımın teklif yaptığı biliniyor.

İspanyol gazetesi AS, yaşanan bu gelişmeler ışığında yaptığı değerlendirmede, Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılan ve ilk 11'de oynama şansı diğer takımlara göre fazla olan Beşiktaş'ı bu transferde önde görüyor.

PSG'de Thiago Silva ve Marquinhos'un arkasında beklemesi muhtemel olan Pepe'nin, tercihini Beşiktaş'tan yana kullanabileceği belirtiliyor.

Son olarak, şu anda devam eden Konfederasyon Kupası'nda Portekizli Milli Takımı'nın kadrosunda bulunan 34 yaşındaki futbolcunun, kararını turnuva bittikten sonra vereceğine dikkat çekildi.

FANATİK

Sayfayı Paylaş