orjinal hunkari

Konusu 'Satım İlanları' forumundadır ve benenginnn tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. benenginnn

benenginnn New Member Üye

[attachment=18][attachment=18][attachment=18][attachment=18][attachment=18][attachment=18]elimde fazla olan 11 adet orjinal hunkarimi satmak istiyorum kredi kartı gecerlidir istenilen yere otobüs firmalarıyla sorunsuz gönderilir cift veya tektek de verebilirim
    1 cift arap ozan 1 yasında yumurta garantilidir
    1 cift erkek arap ozan dişi cukulata yumurta garantili
    1 cift saltanet
    1 cift erkek mavi sümbüllü dişi kırmızı sümbüllü
    1 cift sarı ozan yavru
    1 tek kırmızı sümbüülü dişi
    isteyene tekde verebilirim farklıda verebilirim

Ekli Dosyalar:

2. kimiojan

kimiojan New Member Üye

çiftine kaç para istiyorsunuz

3. kimiojan

kimiojan New Member Üye

yumurta garanti nasıl? bende 2yıldır bi çift var.bir türlü yavru alamadım

4. benenginnn

slm ben engin bayhan orjınal hunkari beslemek bir sanat ve ustalık ister kus yumurtluyomu öncelikle kus yumurtluyosa yumurtaları baska kusun altına kaydır onlar baksın yumurtalara bakan kuslar iyi bakıcı olsun yalnız bende 2 takım bıraktım suan ben digerlerini sattım hep ama istersen sana muayer yumurta garantili hunkari ayarlayabilirim 0535 408 2004

5. kimiojan

kimiojan New Member Üye

ben oğuzhan. bi çift var bende. yumurtlamada sıkıntı yok da.bakıcıların aacizliği bide hünkariler yumurtladığında değiştirecek yumurta olmuyor.zamanı tutmuyor.2 yılda 20 yumurta almışımdır. en fasla 1haftalık yavru gördüm.en çok yaşayan onlardı. çoğu yumurtadan bile çıkamadı. folumuda değiştiriyordum falan. bir türlü alamadım yavru. ÇOK stresli bi iş ya. beninkilerde satılık. çevren varsa alacak haberim olsun.0505 55 60 100* bi de yeni bakıcılar alacam. iyi bakıcının özelliklerini yazarmısın arkadaşım

6. benenginnn

resimlerini [email protected] adreesine meil at bakalım güzelse bende alırım iyi bakıcı 2 yavruyada aynı bakacak ben genellikle iri agzı büyük ve kursagı genis kuslardan ayarlıyorum onlara baktırıyorum yavruya ama her büyük ve kursagı büyük kus ta bakmıyo ben alıyorum 5 takım bakıcı yavru sürüyorum altlarına bakamayan olursa onları cıkarıyorum iyi bakanlarıda elimde bırakıyorum elimde cok sayıda bakıcı var suan da iyilerini bıraktım kendime onlarla idare ediyorum elinde bakıcının cok olması önemli

7. mehmet boran

mehmet boran Member

alanda satanda hayrını görsün

8. kimiojan

kimiojan New Member Üye

yolladım engin bey

Sayfayı Paylaş