KARAMAN ÖZEL FESTİVALİNDE VİDEOYA ÇEKİLEN ŞEBAB MİSKİLER

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve urfalımehmet tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. urfalımehmet

urfalımehmet New Member Üye

Selamün Aleyküm arkadaşlar Karaman şebab güvercini özel festivalinde çektiğim videoyu sizinle paylaşmak istedim Erkek Miski Ankaralı Muharrem Öztürk Kardeşimin Dişi Miskide Benim Dişimiski Namı Değer Prenses Diana Erkek Miskide Bana Göre Türkiyedeki En İri Erkek Miski. Saygılarımla

ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ VİDEODA OLAN MİSKİLER ERKEK MİSKİ ANKARALI MUHARREM ÖZTÜRK KARDAŞIMIN.
    DİŞİ MİSKİDE BENİM PRENSES DAYANA ÜST RESİMDEKİ DİŞİ MİSKİ İYİ SEYİRLER

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CVWZUAlwhpA&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/CVWZUAlwhpA&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

mehmet abi ellerine sağlık. bizimle paylaştıgın ıcınde ayrıca tesekkur ederım sana..

3. urfalımehmet

urfalımehmet New Member Üye

Asıl Ben Size Teşekkür Ederim Bize Böyle Kaliteli Bir Forum Hazırlayıp Sunduğunuz İçin. Elinize Emeğinize Sağlık. Allah Eksikliğinizi Vermesin. Bizim Üstümüze Düşen Görevde Bu Forumu Başta Kalite Olmak Üzere Her Konuda Zirveye Çıkarmak Allah'ın İzniyle. Allah Bahtınızı Ve Yolunuzu Her Zaman Açık Etsin. Saygılar.

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

mehmet abicim ellerine emeğine sağlık harika olmuş miskiler çok güzel

konuyu güvercin videolarını taşıdım bilginize

5. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

mehmet abi eline emeğine sağlık teşekkürler..

6. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

elıne saglık mehmet abıcım bu guzel vıdeoyu bızlerle paylastıgın ıcın cok tesekkur ederım

7. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

paylaşım için tşkler

8. kuscu34

kuscu34 New Member Üye

festivale gitmek nasip olmadı ama ilk defa karaman festivali hakkında bir video gördüm buda ilk bu sitede oldu. ahmet bey ellerinize sağlık..

Sayfayı Paylaş