Guvercintv.com kapattık

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

3 Yıldır Güvercin camiasına hizmet veren www.guvercintv.com Güvercin video sitemizi kapatmış bulunuyoruz.
    Neden kapattık;
    1- Bizi yarı yolda koyan dost dediğimiz insanlar sayesinde. (Menfaatleri kadar dostlarmış)
    2- Önüne gelen kuşcunun saçma sapan facebookta güvercin grubu ve sayfası açması sayesinde.
    3- Güvercin camiasında bir çok insanın iyi hizmeti hak etmemesi sayesinde.

Gece gündüz 6 yıldır www.guvercinrehberi.com da size hizmet ettik karşılığında ya bizi şikayet ettiniz yada resim, video, makalelerimizi çalıp kıytırık facebook sayfalarınızda paylaştınız üstüne bizlere saçma sapan konuştunuz.Biz yine yılmadık güvercinler için video kanalı açtık ama emeklerimizi yine çaldınız.

Bundan sonra www.guvercinrehberi.com yalnız hizmet verecek. Bizler ise facebook grup ve sayfalarına karşı direnip hak ettikleri şekilde davranacağız.

Supervisor bunu beğendi.
  2. harala79

harala79 New Member Üye

Hocam siz bu işe emek ve daha da önemlisi gönül vermişsiniz,ne yazık ki ülkemiz de bir işi hak ettiği gibi yapan insan sayısı çok az,o azınlığı ise küstüren insan çok fazla.Umarım Her şey gönlünüzdeki gibi olur.

Supervisor ve guvercinurfa bunu beğendi.
  3. guvercinurfa

Böyle giderse burada kapanacak ne yazıkki sosyal medya hesapları gruplar sayesinde siteler gerileri.

4. harala79

harala79 New Member Üye

Önceden bende bir sitede(doğa -ötücü kafes kuşları üzerine) adminlik görevi üstlenmiştim.O zamanlar facebookta grup olayı yoktu.Forum çok kıymetli ansiklopedi gibi bilgi doluydu.Bir konu veya soru açıldımı en doğru cevap verilirdi.Şimdi dediğiniz gibi herkes grup kurdu,birbirini ekliyor.Ben sanırım 100 lerce gruba üyeyim,kimi 100 tane üyeli kimi 10 bin üyeli.Fakat takibi zor ,sürekli foto eklendiği için bilgi paylaşımına ulaşmak çok zor.Forumda ise istediğin bilgiyi ilgili kategoriden anında seçip buluyorsun.Fakat ne yazık ki insanımız kolayı sevdiği için facebook gruplarına rağbet edip Forum sayfalarını bıraktı.Fakat hiçbir grup FORUM sayfası yerini asla tutamaz.Saygılarımla.

5. guvercinurfa

Sonuna kadar haklısınız bizim ana sitemizde var o bölümü geri çektik foruma yüklendik 6 yıldır hizmet ediyoruz ama son 1 yıldır emeklerimizin karşılığını alamıyoruz günlerce foruma girmeyen üye var facebook gruplarını site olarak görenler var ama google aramalarında sürekli bizim bilgilerle kuşuna bakan var facebook grubunda hastalık sorusu soruyorlar kimse görmeden cevaplamadan çöp oluyor ama forumda öyle değil mutlaka bilgi alıyorsun ama bunu insanımıza anlatmak çok zor. Yabancı kuşcu forumu genetik tartışması yaparken iyi kuş çıkarmak için biz üyelerin girmemesini konuşuyoruz türkiye için içler acısı bir durum kuşculuk gelişmiyor.

6. harala79

harala79 New Member Üye

Fehmi Hocam bu işe gerçekten gönül verenler zaten burada kalacaklardır.Facebook grupları virüs misali çoğaldı ,bende takip ediyorum ama sadece kuş ilanları için.Yoksa buradaki bilgi hazinesi dediğim gibi hiç bir grupta olamaz zaten.Size tekrar tekrar gönülden teşekkür ediyorum,BIKMADIĞINIZ ,İNSANLARA KÜSMEDİĞİNİZ ve FORUMU AYAKTA TUTTUĞUNUZ için.

7. guvercinurfa

Ben teşekkür ederim abi elimden geleni fazlası ile yapacağım inşallah

harala79 bunu beğendi.
  8. mustafavilgen

mustafavilgen Member

Fehmi merhaba, güvercin TV'yi kapatmana üzüldüm az zaman geçirmedik orada, tüm serzenişlerinde haklı olduğunu biliyorum, zamanında burasıda aktif üye ile doluydu. Hepimiz boşladık, ne yapmak gerek bilmiyorum, sosyal medya aldı yürüdü. Senin bu site için ne kadar azimle çalışmış olduğunu hepimiz biliyoruz. Birçok konuda burda bilgi sahibi olduk. Birşeyler yapmak gerektiği konusunda üstüme düşen bir şey olursa seve seve yapmaya hazır olduğumu bilmeni isterim. Selamlar, saygılar...

9. guvercinurfa

Mustafa kardeşim Allah razı olsun seni bilirim. Kapatmazdım aslında çok yalnız kaldım şuan yönetimde tekim birde webci arkadaşım var tüm teknik işlere o bakıyor Allahtan o işleri üstümüzden aldı. Kime güvendiysem beni yarı yolda koydu eski yönetimden bir çok kişiyi kuş sahibi yaptım tanınan insan yaptım çevre ettirdim hepsine ama gel görki işi biten bana kazık attı herkesi kendim gibi bildim insan çıkmadılar. Mutlaka bizimde hatalarımız olmuştur ama 6 yılı geçtik kendi emeklerine bile sahip çıkmadılar. Sosyal medyaya gelince ben orayı link kasmak için kullanıyorum açıkcası ordan hit çekiyorum siteye zaman bunu gerektiriyor google hitimiz güzel ama aktif üyeleri mecbur sosyal medyadan alıyorum. Belki forumu geri plana çeker ana bir site kurup farklı birşeyler edebilirim bakalım düşünce çokta sizler gibi gelen arkadaşlar için forumu kapatmıyorum yoksa iyi bir tasarımla mynet tarzı kuş sitesi yaparız .

10. hamza

hamza Member Üye

Hayırlısı olsun

Supervisor bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş