Günün Güvercinleri bölümünü açtık

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Arkadaşlar web sitemiz bünyesinde yeni bir bölüm açmış bulunuyoruz. Sitemizde her gün günün güvercini ekliyoruz. Günün güvercini bölümüne isteyen herkes güvercin resimlerini ekletebilir yapmanız gereken bana veya poyraz eser, dogan polata ulaşabilir. Size ait güvercinin resmini ve adınız soy adınız ilinizi belirtmeniz yeterli. Resim elimize geçtikten itibaren takip eden günler içerisinde günün güvercini olarak siteye eklenecek ve kuş sahibine gerekli bilgiler ulaştırılacaktır. Günün güvercini bölümüne eklenen güvercin resimleri kesinlikle silinmeyecek kalıcı olarak kalacaktır. Günde 1 güvercin ırkı sadece günün güvercini seçilecektir. Bu bir yarışma değildir ama Anket oylaması vardır isteyen herkes yorum ve oy verebilecektir.

Bu gece saat 24.00 den sonra 01.03.2013 tarihli günün güvercini eklenecektir. Gün boyu resim gönderebilirsiniz.

Siteye ulaşmak için www.guvercinrehberi.com www.guvercinurfa.com adreslerini kullanabilirsiniz.

Günün güvercini bölümünü takip etmek için bu linke tıklayın: http://www.guvercinrehberi.com/forumdisplay.php?fid=107

2. erhann

erhann Member

Fehmi bey güzel bir konuya değinmişsiniz benim nacizane fikrim günlük değilde aylık olarak yapılsa daha iyi olacağı kanaatindeyim çünkü hergün işlerinden dolayı siteye giremeyen arkadaşlarımız olabilir aylık olursa bi zaman dilimi verilir sitedeki arkadaşlarımız o zamana göre kuşlarını eklerler ve o zaman bittiği zaman ayın güvercini seçilir ve seçilen kuşun resmide sitenin giriş sayfasına eklenirse on numara olur tabiki bu benim fikrim bi kusurum oldu ise affola saygı ve sevgilerimle urfadaki arkadaşlara selam olsun.

3. guvercinurfa

Erhan bey zaten 1 ay boyunca en çok mesaj yazılan ve en çok olumlu oy alanı mutlaka ay sonunda değerlendireceğiz o yönde düşünce ve çalışmalarımız var bazı şeyler tam netleşmedi netleşince sizlere aktaracağız. Günün güvercinini hergün bir ırktan veya aynı ırktan ekleyecegiz tabi üst üste aynı kişiler olmayacak eklenen resimler ayın sonunda değerlendirilecek ve ana sitede portalda ayın güvercini adı altında veya başka bir şeyle herkese duyurulacak katılımlar olumlu olursa daha farklı şeyler düzenleriz. Siz değerli dostların her zaman her konuda tavsiyelerini bekliyorum

4. erhann

erhann Member

Fehmi bey ilgilinizden ötürü çok tşk ederim siteye yeni üye olmama rağmen dikkate almanız beni bayağı bir memnun etti sevgi ve saygılarımla.

5. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Fehmi kırvem çok güzel bi konuya temas etmişsin çok güzel bi çalışma olmuş paylaşım için de ayrıca teşekkürler...

6. guvercinurfa

Erhan bey siz eksik gördüğünüz herşeyi bildirin biz değerlendiririz.

7. ibo

ibo Active Member Üye

iyi düşünülmüş bir bölüm

8. sabani07

sabani07 Member Üye

siteye destek olmalıyız arkdaşların hepsi deyerli insanlar özellikle urfali arkadasa ibo ya cok tskler sorularıma yanıt verdikleri icin

9. guvercinurfa

sabay bey biz teşekkür ederiz eskiden daha aktiftik ama facebook gibi siteler bizi bu hale getirdi. desteklerinizi bekliyoruz

Sayfayı Paylaş