ERDEKLİ KRAL MİROCU

Konusu 'Miro ve Rısasi' forumundadır ve erdekten tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. erdekten

erdekten New Member Üye

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

hoş geldiniz zeki bey maşallah mirolar çok güzel.

3. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

oooo zekıı abıcımm hosgeldınn aramızaa massallahh mırolarr cokk guzell allah nazardan saklassınn saglıklı we bol yawrular nasıpp etsın inşallah abıcımm saglıcaklaa kal (sercan kardesın) :D :D

4. erdekten

erdekten New Member Üye

teşekkür ederim yorumlarınız için hoş bulduk gönüller bir sağlıcakla kalın

5. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

maşallah guzeller tuyunce hayrını gorun paylaşım ıcın tskler elınıze saglık

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

güzel mirolar hayrını gör

7. müslüm

müslüm Member Üye

hosgeldiniz...mirolar güzell hayrını görün

8. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

zeki bey maşallah kuşlarınız cok guzeller.. tuyunce hayrını gorun...

9. erdekten

erdekten New Member Üye

teşekkür ederim güvercin sevdalısı yoldaşlarım.allah hepimizim yolunu açık etsin.siz değerli abilerimizin yorumlarını almak bizleri gururlandırmakta.allah hepinizden razı olsun

10. hacibes

hacibes New Member Üye

mirolar guzel paylasim icin tesekkürler

11. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

maşllah güzel murolar tüyünce hayrını görün

12. kuşlar

kuşlar New Member Üye

ya arkadaşlar bu mirolar nasıl oynarmı ankarada hep yerde miro diyorlar ama ucurmuyorla bunların adam gibi oynuyanı varmı lütven yardımcı olun bunlar süsmü oyun kuşumu ucuran varmı ucupta oynamadıkdan sonra inanın miro miroğlu olsada benim icin o benim kuşum için renk önemli değil ama bunlar oynarsa hem renk hem seferli daha güzel olur gerci şimdiye kadar ucanı görmedim varsa lütven videosunu yollayın teşekürler

13. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

kardesım vıdeosunu youtubede veya sahsı sıtemde gorebılırsın saygılar
    <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.igdirkuslari.azbuz.com">http://www.igdirkuslari.azbuz.com</a><!-- m --> da videolarda

14. erdekten

erdekten New Member Üye

VALLA ARKADAŞIM VERDİĞİN LİNKTE BEN NE OYNAYAN GÜVERCÜİN GÖREBİLDİM NEDEMİROYA BENZER BİR KUŞ GÖREBİLDİM.ÖYLE LİNK ATIP BURDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ DEMEYİNİZ BENİM FİKRİME GELİNCE BAKIN BEN DAHA KİMSEDE UÇAN MİRO GÖRMEDİM KULAKTAN DOLMA BİLGİLERİMİZ VAR AMA GÖRMEDEN SİZE ŞÖYLE OYUNLU BÖYLE OYNUYOMUŞ DİYEMEM İNŞ.UÇURMAYA BAŞLADIK KAPTIRMAZSAK SEYREDECEĞİZ VE SEYRETTİRECEĞİZ İYİ YADA KÖTÜ KİMSENİN MERAKI KALMASIN ÖYLE HER BANZER KUŞADA MİRO DEMEYİNİZ MİRONUN RENGİ BÇYLE KOYU OLUCAK BAŞKASI YALAN

15. uluhanmert

dogrudur bız mırodan anlamıyoruz sen bılıyon 7 yıldırt bosuna beslemısız demekkı tamam kardes sen mıroda 1 numarasın allah yolunu acık etsın oraya da lınk koyuyorsak sozumuzun arkasındayız bılıp bılmeden konusma gerılım yaratma . gırdın baktınmı vıdeolar bolumune olmadı youtuber ye gır uluhanmert yaz çıkan vıudeoıları seyret bende buradan onu dıyeım 1 takım mıro ıla mırocu olunmuyor .... bızı tanıyan tanır
    al sana da vıdeosu
    [youtube]kqW9vzJR2uc[/youtube]

16. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

walla sen uçan görmemişsin oda senın sorunun. gel doguya görürsün uçan miroları. sizin mirolar sağdan soldan gelme mirolar. Hiç miroyu yerinde izleyip aldınız mı die soruyorum. sadeece buna cevap werin yeter.

17. uluhanmert

zeynelım bır cumle kurmadan once o karalayacagın kısıyı bır arastır bak gor neyın nesı sonra karala demı sen benı tanırsın zekı palaz da benı tanır bır ara tanısıklıgımız vardı sanırım unutttu benı neyse ben ustume dusenı yaptım vıdeomu ekledım zekı beyde ustune dusenı yapsın benım en sevmedıgım sey zan altında bırakılmaktır kıskanclık nereye kadar ya destek olmamız lazım ama kostek olanda var zeynel ne yapalım kardesım

18. erdekten

erdekten New Member Üye

arkadaşım ben sana hakaret etmek istemedim yalnız verdiğiniz linkler açmıyo kimseyle kırışmakta istemem seninlen daha önce tanışmış olduğumuzu da biliyorum busıra okadar kırma miro çıkartıp konuşan var ki insanların emekleri görmezden geliniyor.bakın doğuda miroların neler yaptığını biliyorum ama bukadar kuşçu var biriside çıkartıp video çekip koymuyo sadece konuşuyolar bakın oynatıcam iyi yada kötü ve özel gazeteci kamerası tuuttup çektircem ben işimi ciddiye alırım .eğer kalbinizi kırdıysam af ola kusura bakmayınız selam lar eder saygılar sunarım.am linkler açmıyo.

19. erdekten

erdekten New Member Üye

ben miroları samir ercümentten aldım seyretmeden aldım öyle seyretme inkanım olmadı ben doğuda yaşamıyorum.istanbulda uaşıyorum.siz kuş almak için gelibilirmisiniz onuda bilemem ama benim öyle bi imkanım yok.

20. uluhanmert

ssayın zeki by samır beyı d çok ıyı tanırım konusma fırsatınız olursa ığdırdan uluhan çallar ın selamını ıltırsınız lınklerı kontroll ettım çalısıyor hatta youtubeden vıdo dsa ekledım bakabılırsın yada msn eklersın konusuruz

Sayfayı Paylaş