Depovit 500 Tablet Bira Mayası - Sarımsak Karışımlı

Konusu 'Beslenme, Yemler, Yem Katkı Maddeleri' forumundadır ve depovit tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. depovit

depovit New Member Üye

Depovit Özel Karışımlı Bira Mayası Tabletleri - Herşey Sağlık İçin..

Depovit bira mayası tableti güvercinler ve kanatlılar için benzersiz bir koruyucu,geliştirici ve performans sağlayıcı bir üründür.İçerisindeki Mineraller, Asitler ve Vitaminler sayesinde güvercinlerinizi hastalıklara karşı korur, yavru güvercinlerin gelişiminde ve dirençlerinde maksimum destek sağlar.İçerinde bulunan sarımsağın etkisiyle etkisini kat ve kat arttıran Depovit bira mayası tableti sarımsak sayesinde de bir çok hastalığa önlem ve direnç kazandırmakla beraber güvercinlerimizin strese dayalı bütün problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

İçersinde Doğal Antibiyotik bulunduran Depovit güvercin tabletleri yavru , genç ve yaşlı güvercinler için muhteşem direnç arttırıcı olarakda etki göstermektedir.Güvercinlerin hastalıklara karşı olan savunma mekanizmasını ve dirençlerini kat ve kat arttırdığı kanıtlanmıştır.Depovit Güvercin Tabletleri Avrupa standartlarının üzerinde üretim tesisi ve içeriği ile tabletlerin boyutu 15 günlük yavrularda kullanılabilecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir.Depovit Güvercin Tabletinin İçersinde 500 Adet Bulunmaktadır.

Depovitin Faydaları

* Yavru güvercinlerin gelişiminde ve metabolizma güçlendirmesinde yardımcı,
    * Hastalık oluşumunun oranını düşürür ve hastalıklara karşı direnç sağlar,
    * Strese bağlı bütün rahatsızlıklardan korur hasta olmuş kuşlarında rahatsızlıklarından en kısa sürede kurtulmasını sağlar.
    * Tüy mevsiminde güvercinlerin tüy atılımını rahatlatır ve hızlandırır ayrıca tüylerin parlak ve sağlam çıkmasını sağlar.
    * Güvercinlerimize güçlü bir vücut yapısı sağlar, yavru ve tüy dönemini oldukça rahatlatır.
    * Güçlü bir Vitamin deposudur A1,B1,B2,B6,C Vit E , Vitaminleri bulunmaktadır.
    * İştah açıcı etkisi vardır. İştahsız kuşları yeme yönlendirir.
    * İçerdiği Biorin ve B vitaminleri sayesinde heyecanlı,aşırı hareketli ve tedirgin kuşların sakinleşmesinde ve stresin azalmasında yardımcı olur.
    * İçersindeki Kolin sayesinde yaşlı ve hasta kuşların karaciğer metabolizmasını düzenlemede destekleyici bir etki gösterir.

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ÜRETİM TESİSLERİNDE GMP İYİ ÜRETİM ŞARTLARI SERTİFİKALI İSO 22000 VE İSO 90001 BELGELERİNE SAHİP 16 YILLIK UZMAN VE TECRÜBELİ KADROSUYLA SİZ DEĞERLİ GÜVERCİNSEVERLERE HİZMET VERMEKTEN GURUR VE MUTLULUK DUYUYORUZ.

Ayrıntılı Bilgi İçin Sitemizi Ziyaret Edin. Depovit Güvercin Tabletleri http://www.depovit.com

[/align]

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Faydalı bir ilaç bir ara kullanmıştım herkese tavsiye ederim . Sitemize hoşgeldiniz.

3. depovit

depovit New Member Üye

Teşekkür Ederim Güzel Yorumlarınız İçin Hoşbulduk Saygılarımızla..

4. ibo

ibo Active Member Üye

Arada kullanıyorum iyi geliyor kuşlara paylaşım için teşekkürler

5. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

Hayırlı kazançlar

6. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

Yeni kullanmaya başladım istanbuldan getirttim çok faydalı

Sayfayı Paylaş