CEP TELEFONU MESAJLARI

Konusu 'Serbest Bölüm' forumundadır ve AHMET ESEN tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

1)Riya İle Paranın Padişahı Değiliz Biz Parçalanmış Gönül Hırkalarını Yamar Giyeriz Biz Dostlarla Ağlar Dostlarla Güleriz
    2)Dostluklara Mesken Bu Yürek, Aşka Değil, Sevgilinin Gözlerine Değil, Dostun Sözlerine, Selamına, Merhabasına Muhtaç Bu Yürek. Merhaba Ey Dost Bu Günde Yürektesin
    3)Üç Tip Dostluk Vardır 1-Ekmek Gibidir(Her zaman Ararsınız)2-İlaç Gibidir (Gerektiğinde Ararsınız)3-Mikrop Gibidir (Aramanıza Gerek Yok O Sizi Bulur)
    4)Bir Yürek Çarpıntısında Saklıdır Sevdam. Yeter Ki Selamını Esirgeme Can Dostum, İyi Ki Varsın...
    5)Hayattaki Kötü Günlerin Sahildeki Ayak İzlerin Gibi Geçici, Güzel Günlerin İse Kayalara Çizilen Resimler Kadar Kalıcı Olsun.
    6)Karanlığın Gölgesi Düşmeden Yüreğine Bırak Kendini Sevgi Sel Olsun Barış Çığ Olsun Dostluk Yüreğine Güneş Olsun Hep Sevgiyle Kal.
    7)Renkten Sesten, Işıktan Ne Aldımsa Güzellik Üstüne karıştırıp Sevgiyle Rüzgâr Diye Savurdum En Yüce Tepelerden En Vefasız Dostlarımın Üstüne...
    8)Bir İnsanın İdealleri Olmalı Sonsuzluk Gibi, Bir İnsanın Özlemleri Olmalı Umutla Açan Çiçekler Gibi, Bir İnsanın Dostu Olmalı Senin Gibi... 8)Dostluk Ağlamaksa, Yüreğindeki Acıyı Paylaşmaksa, Üzüldüğünde Sıcacık Bir Kucaksa Ve Dostun İçin Ateşe Atılmaksa Dünya Durana Dek Dostumsun.
    9)Alacakaranlığı Sevmem, Ya Gündüz Olmalı Ya Gece; Kurşun Dediğin Ya Derinden Vurmalı Ya Namluda Kalmalı; Dost Dediğin Ya Senin Gibi Olmalı Ya Hiç Olmamalı.
    10)Rüzgârın Keman Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Ve Keşke Dediğin Bütün İsteklerin Gerçek Olsun.
    11)Kuşlar Gibi Uçmasını, Balıklar Gibi Yüzmesini Öğrendik; Ancak Bu Arada Çok Basit Bir Sanatı Unuttuk: Kardeş Olarak Yasamayı
    12)Hayatta Hiç Kimse İçin Ağlamaya Değmez Değecek İnsan Zaten Ağlatmaz. Olur, Da Bir Gün Ağlarsan Başını Dik Tut Dik Tut ki Göz Yaşların Uğruna Ağladığın İnsan Kadar Alçalmasın...

14)Yürek Dediğin Karanlıklarda Güneşler Yaratmalı, Çorak Yüreklerde Sel Olup Coşmalı, Mahmur Gözlerde Sevda Üretmeli Ve Barışa Selam Durmalı Yürek Dediğin...
    15)Kalbin Hangi Sevgi İçin Atıyorsa Doğacak Güneş Seni Ona Götürsün.

AŞK MESAJLARI
    1)Birgün Gülen Gözlerle Gelip Bana Soracaksın: Dünya Mı Ben Mi? Tabii Ki Dünya Diyeceğim. Küsüp Gideceksin..Bilmeyeceksin Tüm Dünyamın Sen Olduğunu....
    2)'' İnsanlar Gelmeleriyle Yalnızlıklarını Dağıtanları Severler, Gitmeleriyle Kendilerini Yalnız Bırakanlara Aşık Olurlar. ''
    3)Ulaşılmazlıklar Aslında Öylesine Güzeldir Ki, İşte Budur İsteği Tutku Yapan
    4)Yokluğun Yağmura Yazı Yazmak Kadar Zor, Sensizlik Ölüm Kadar Acı, Varlığın Yaşam Kadar Kutsal, Sen Nefes Kadar Önemli Canım Kadar Değerlisin...
    5)Aşk Gülü Dikeniyle Avuçlamaya Benzer.Ellerin Kan İçinde Kalır Ama Dikenlerin Hesabını Gülden Soramazsın....
    6)Gül Filizlendiği Günden İtibaren Güneşe Aşıktır Güneş Her gün Günbatımında Gülü Bıraksa Da Gül Yıldızlara Kanıp Güneşi Unutmaz.
    7)Allah Cebinden Parayı, Kalbinden İmanı, Yanından Beni Ayırmasın. Seni Seviyorum.
    8)Aşıksan Gururunu, Gururluysan Aşkını Kaybetmeye Mahkumsun.
    9)Akşamın Son Bulan Ufuklarında Güneş Damla Damla Erirken Hayatta Kalan Tüm Duygularımla Sana Sesleniyorum: Seni Seviyorum.
    10)Ne Hasta Bekler Sabahı Ne Taze Ölüyü Mezar. Ne De Şeytan Bir Günahı,Seni Beklediğim Kadar...

BAYRAM MESAJLARI
    1)Merhaba Dostum,Bu Gün Arife, Yarin Bayram, Kim Bilir Belki Bir Daha Ulaşamam, Mübarek Olsun Bayramın Kurban, Tüm Güzellikle Senin Olsun İnşallah Kabul Olur Duam
    2)Yaşamın Kaynağı Sevgi İse, Eğer Sevgi Bir Tutku, Tutku Bir Amaç, Amaç Bir şeyleri Paylaşmak,Paylaşmak Dostluk Ve Dostluk Hatırlamaksa Aklımdasınız İyi Bayramlar.
    3)Kardeşliğin Daim Olduğu Sevgilerin Birleştiği Dostlukların Bitmediği Belki Durgun Belki Yorgun Yine De Mutlu Yine De Umutlu Sevgi Dolu Nice Bayramlara
    4)Mübarek Ramazan Bayramınızı Tüm Ruh U Canımla Tebrik Eder Hayırlara Ve Saadetlere Vesile Olmasını Cenabı Haktan Niyaz Ederim.
    5)Sevda Yanakta Tebessüm, Barış Yüreklerde Seher Yeli, Dostluk Gözlerde Bir Parıltı, Sevgi Gönüllerde Yumak, Sevinç Bayramlarda Fırat Gibi Deli, Dicle Gibi Coşsun
    6)Samimi Bir Tebessüm, Sıcak Bir Selam,Dostça Bir El Ve Çevremize Daha Duyarlı Olmamızı Sağlayacak Bir Bir Bayram Diler,Saadet Dolu Yarınlar Temenni Ederim.
    7)Gönüller Bir Sevgiler Ortak, Dualar Hep Aynı Sevgi Kadar Güzel Bir Hayat, Severek Ve Sevilerek Geçireceğin En Güzel Bayram Olması Dileğiyle
    8)Sevgiler Vardır Kalpleri Birleştirmek İçin,İnsanlar Vardır Dostluğu Yaşatmak İçin,Nice bayramlar Vardır Dostları Anmak İçin .....
    9)Özel Günler;Uzakların Yakınlaştığı,Duyguların Yoğunlaştığı Ender Zamanlardır.Bu Zamanları Hayatın Her Anına Yaymak Ve Hatırlanmak Dileğiyle ....
    10)Tonton Bir Nine Olduğunda, Bahçendeki Sallanan Sandalyene Oturduğunda, Eski Günlerine Daldığında Hatırlayacağın Kadar Güzel Bir Bayram Dilerim.
    11)Hayat Yaşamayı, Vefa Hatırlamayı, Dostluk Paylaşmayı, Özel Günler İse Hatırlamayı Bilenler İçin Vardır. Bayramınız Mübarek Olsun.
    12)Bir Damla Ümit Serpilsin Yüreğine, Mutluluk Dolsun Günlerine. Hayallerin Gerçek, Bayramın Kutlu Olsun.

KANDİL MESAJLARI
    1)İslam’ın Nurlu Güneşi Üzerinize Doğsun Makamınız Cennet Hz. Muhammet (Sav) Komşunuz Kadir Geceniz Mübarek Olsun
    2)Gün Vardır Bir Yıldan Uzun Gelir Bize. Yıl Vardır Bir Günden Kısa Gelir Bize. Bire Bin Yazılan Bu Gecede Dua Edelim Birbirimize. Kadir Geceniz Mübarek Olsun..
    3)Semanın Kapılarının Sonuna Kadar Açılıp Rahmetin Sağanak Sağanak Yağdığı Bu Gecede Düşen Damlaların Sırılsıklam Etmesi Dileğiyle Kandilinizi Kutlarım..
    4)Zulmün Yerine Merhametin, İhanetin Yerine Sadakatin Ve Acının Yerine Sevginin Temsilcisinin Bıraktığı Bu Kutsal Değerler Işığında Kandilin Mübarek Olsun.
    5)Kainat Nurla Doldu Onun Doğduğu Gece, Nice Olmazlar Oldu.Aylar,Günler,Seviniyor Melekler. Nurlandı Yerler Gökler,Onun Doğduğu Gece. Kandiliniz Kutlu Olsun.
    6)Mübarek Kandilinizi Tevhidi İmaniye Ve Uhuvveti İslamiyede İttifaken Tevazuv Laifle Tebrik Eder Alemi İslamda Maliki Ebediden Saadet Niyaz Ederim.

YENİ YIL MESAJLARI
    1)Yeni Yılınızın Okyanus Gibi Mavi Berrak, Kar Kadar Beyaz Temiz,Ateş Gibi Kırmızı Ası Ve Yıldızlar Kadar Parlak Özgür Ve Aydınlık Olması Dileklerimle..
    2)Sevmekten Korkmadığımız, Söylemekten Utanmadığımız Saygının Değerli, Düşüncenin Önemli, Umudun Sonsuz Olduğu "Nice Yıllar"
    3)Yüreğin Umutlu, Umutların Atlı, Sevdan Kanatlı,Sofran Tatlı, Mutluluğun Katlı,Makamın Tahtlı,Ömrün Bahtlı,Gelen Yılın Bolluk Olsun.
    4)Yağan Her Damla Mutluluk Olup Yüreğine Dolsun.Ne Rüzgar Kırsın Seni, Ne De Güneş Yaksın.Çirkinleşen Dünyaya,Yıkılan Umutlara İnat.. Nice Mutlu Yıllara.
    5)Beyaz Bir Güvercin Gönderiyorum Sana Kanatlarında Mutluluk,Yüreğinde Sevgi, Kar Beyaz Tüylerinde Dostluk Var.Mutlu Yıllar!Kocaman...

GEYİK
    1)Bataryası Zayıf Rüyalarımın Kapsama Alanı Dışında Kalan Kısımlarına Şebeke Hatası Yüzündenulaşamadık Ama Şimdi Yüreğimle Ve Full Çeken Hattımla Seni Seviyorum...
    3)Bu Karizma Bu Gülüş Bu Zeka Bu Akıl Hele Bu Anlam Dolu Bakan Gözlerin Büyüsü Allah Tüm Güzellikleribir Yerde Toplamış Neyse Benden Çok Bahsettim Senden N'aber?
    4)Sayın Münafık Abonemiz Önceki Dönemlere Ait Namaz,Oruç,Zekat Borcunuz Olduğu Tespit Edilmiştir Lütfen Amel Defteriniz Kapanmadan Borcunuzu Ödeyiniz/Ahiret Hiz
    5)Uc Tip Dostluk Vardir 1-Ekmek Gibidir(Herzaman Ararsiniz)2-İlac Gibidir (Gerektiginde Ararsiniz)3-Mikrop Gibidir (Aramaniza Gerek Yok O Sizi Bulur)
    6)Hayat Acıdır. Biber De Acıdır. Öyleyse Hayat Biberdir.
    7)Mesaj Tam Olarak Gelmemiştir Ve Mesaj Yüklenmektedir. Bu İslem Birkaç Dakika Sürebilir. Lütfen Bekleyiniz....
    8)Birini Sevdim Araba Çarpti Birini Sevdim Kanserden Öldü Birini Sevdim Çatidan Düstü Bak Kizdirma Seni De Severim Ha... :)
    9)Hayatı Yenecek Kadar Güçlü,Hayattan Beklentilerini Alacak Kadar Umutlu,Umudunu Yitirmeyecek Kadar İnançlı,Mutlu Ve Sevgi Dolu Günler Senin Olsun...

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

paylasımın için teşekkürler ahmet

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

yaw nerden bulursunuz böle şeyleri bilmem ki :)

4. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

Birgün Gülen Gözlerle Gelip Bana Soracaksın: KUŞLAR Mı Ben Mi? Tabii Ki KUŞALAR Diyeceğim. Küsüp Gideceksin..Bilmeyeceksin Tüm Dünyamın Sen Olduğunu....
    :lol: :lol:

5. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

elıne saglık abıcım

Sayfayı Paylaş