arkadaşlar askerlik yerim belli oldu

Konusu 'Serbest Bölüm' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

sevgili arkadaşlarım kardeşlerim askerlik yerim belli oldu 2 gün içerisinde aranızdan ayrılmam gerekiyor üzülüyorum ama yapacak birşey yok vatan borcu namus borcu ve bekletilmez.5 ay 5 gün aranızda olamayacağım hakkınıza helal edin herkes kendine çok iyi baksın oldumu.

Diyarbakır il jandarma komutanlığı / jandarma kısa dönem

2. mehmet boran

mehmet boran Member

e ilk tebrik benden olsun inşallah kazasız belasız biter gider gelirsin fehmi kardeş şimdiden yolun açık olsun

3. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

kardeş hayırlı olur inşallah, baya uzak yere düşmüşsün :D şimdiden hayır teskereler dilerim...

4. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

aga hayırlısı lo kısmetinde ne varsa onu göreçeksiz hafta sonları urfadasın artık:D

5. müslüm

müslüm Member Üye

diyarbakırmııı iyi ya maşallah hafta sonu ş.urfaya bile gelebilirsin.sana şimdiden hayırlı teskereler kardeşim hayırlara vesile olur inş.ya bende tam bölüğü dizecektim ki sen gidiyon bak oldumu şimdi:)inş gelince bizim damda güvercin olursa seni dama beklerim artık.neyse tekrardan hayırlı teskereler diyeyim kardeşim allah yolunu açık etsin...bir emrin bir isteğin olursa herzaman yanındayım inş.

6. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

Kardeşim hayırlı ugurlu olsun ALLAH (c.c) Hayırlısı ile askerliğini yapıp sevdiklerine kavuşmak nasip etsin. sayılı gün gelir geçer dua et 15 aydan yırttın :D

7. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

hepinize tek tek teşekkür ederim 5 ay gidim gelim bitsin askerlik işe giremiyoruz yoksa:) müslüm sen kusları düz geldigimde karışma yapıcam senin yanınada geliriz kümesim emrindedir. hafta sonları urfaya gelirsem geri dönme zor olur kuşları bırakamam o yüzden direk mayısda gelirim site sizlere emanet:)

8. p a r s

p a r s New Member Üye

yolun açık olsun fehmi kolay geçer işallah allah yardımcın olsun

9. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Fehmi abinin sizlere selamı var arkadaşlar. Diyarbakır/Silvandaymış. 25 Aralıkta yemin edecekmiş. :)

10. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Aleykum Selam görüşürsen birdaha sende selam söyle.Allah yardımcısı olsun :D

11. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Baş üstüne. :)

12. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

allaha emenet ol kardesım sayılı gun cabuk gecer allah yar ve yardımcınız olsun

13. p a r s

p a r s New Member Üye

askerlik çok kutsal bi görev ama bu aralar iyice cıvıttılar keşke bizede nasip olsaydıda bende yapabilseydim allah fehminin yardımcısı olsun kolay bi şekilde yapmasını sağlasın

14. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

sende askersın erkek olmak asker olmak anlamını tasımıyor senın emsallerın analarımız bacılarımız zamanında asker lıge cagrılmadan mermı tasıdılar vs vs sımdı savas yok ama sızlerde vatana mıllte bayraga sahıp cıkarak hayırlı evlatlar yetıstırerek askerlık kadar kutsal vatan borcunuzu odeme sansına sahıpsınız

15. DoganBeq

ark dün fehmi ile konuşdum rahataı yerindemiş birazdaha kilo alaçm burda anlaşılan diyo:D herkese selamları var

16. p a r s

p a r s New Member Üye

eyvallah abi sağolasın ama değerini bilene pkklılarıda bi ana doğuruyo askerimide eee hayırlı olur işallah
    [hr]

aleyküm selam zaten fehmiden ancak kilo alması beklenir :D :D :D
    ortak özelliğiniz nede olsa doğan :D:D :D

17. DoganBeq

yok yaw ortak tek özelligimiz var onla oda kilo degil kuş:D

18. p a r s

p a r s New Member Üye

HADİ HADİ DOĞAN YEME BENİ ŞİMDİ BANA ÖLE OLDUĞUNU SÖLEDİ KUŞLAR :D :D :D

19. DoganBeq

:D eh biraz var :D hem kemigim kalın benim:D

20. hacibes

hacibes New Member Üye

simdiden hayirli teskereler kardesim bak ben gittim geldim geleli 3 ay 3 gün oldu sivilde nmasil atiyor safak hayret orda gecmiyor anasini satim :)

Sayfayı Paylaş