arap oyun kuşu

Konusu 'Oyun Kuşları' forumundadır ve sabani07 tarafından 21 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. sabani07

sabani07 Member Üye

s.a arkadaşlar bi cift arap kuş almıştım dogru dürüst ucmuyorlardı bi kac kez forum dada yazdım ucması icin ne yapmak gerekli felan diye şimdi bu kuş ucmadıgı halde takla atmaya başladı sürekli maşallah makaina gibi dönmeye başladı tabiri caiz ise buraksan sıfır cizecek havada birden bire acıldı anlayamadım demekki anada babada ya hayvanın kanında var maşallah KONU 2 ise bu kuşları dışarda kalıyorlar ara sıra hava karaınca yere inmiyorlar catıda kalıyorlar bi sıkıntı olurmu şimdiden her iki konuyada vereceniz cvplar icin tskler

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

öncelikle o kuş ya çok oyuna düşmüş yada yuvarlaga düşmüş yani yerde bile yürürken takla atmaya o kuşu üretimde kullanabilirsin çok takladan düşer zaten eve gelemez ayrıca kardeş çatıda kalmaları için ya erken bırakacaksın yada ac bırakacaksın yeme gelecek

3. sabani07

sabani07 Member Üye

fehmi cok oyuna düşmüş yada yuvarlaga düşmüş demişsin bunları biraz acabilirmisin ne demek istiyorsun 2ciside cok oyuna düşmesi iyi deilmi? bu kuş karga gibi ucuyordu birden makina gibi oldu maşallah

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

oyuna düşmesi iyi onu bol bol ucurmalısın uctukca oyun yapar o kuş çok takla vurması takla atmayı iyi ögrenmesi demektir. yuvarlaga düşmesi taklacı kusun aşırı takla vurması demek yerde bile vuruyor

5. TEKCİ

TEKCİ New Member Üye

Oyun kuşunun şöförü sahibidir, direksiyonu ise yemdir.Direksiyon elinde istersen eve sür istersen damda kal...

6. urfalıserhat63

urfalıserhat63 Active Member Üye

bence catıda kalması büyük sorun :)

Sayfayı Paylaş