ANTİKA BUNLAR BUYRUN

Konusu 'Satım İlanları' forumundadır ve mhmtfirtina tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. mhmtfirtina

mhmtfirtina New Member Üye

HERSEYIYLE ANTİKA ESKİLERIN DAMARI IRKIDIR ANLAYAN MERAKLISI IYI BILIR. TAMAMEN OYUN KUSU OLUP DAMUSTU SEFERLI RENKLER KOYU KUSLARIM DAMIZLIK OLUP HERKESE EKE TAKIM GONDERILMEKTEDİR OYUNLARI ACIKTIR ALTINDAN ALACAGINIZ YAVRU 20 30 GUN ICINDE OYUN AÇAR YAVRULAR BAŞ KALDIRMAYA BAŞLADIGINDA YERE DAMA GELIP TABAN TAKLASINI YAPIP 25 MT 35 MT 8 10 TAKLAYLA VE UZUN YAPARLAR YAVRU EŞE GELİP YUMURTLAYIP YAVRUYA KUSTUGUNDA 20MT 25 MT 5 7 TAKLAYLA 2 SAAT TEN FAZLA KANAT SALLAYIP 15 DEN FAZLA SEFERE GELIR VE SES TONAJLI OYUN GIRERLER.ARTI KENDI KUSLARINIZA KAN GIREBILIRSINIZ....DETAYLI BILGI İÇİN İRTİBATA GEÇEBILIRISİNIZ....GÖNDERİLEN İLLERİN TEL NUMARALARI VEREBİLİRİM.

İletişim : 0543 687 26 38[/font]

Not:Arkadaşlar internet ortamında bazı sahtekarlık olayları oluyor sizlerde bilirsiniz birileri bazı sitelere konu açıyor örneğin satılık köpek diye:ve iletişim telefonu veriyor alıcılar arıyor parayı gönderiyor ve adam telefonu kapatıyor çok ciddi bir web sitesidir her hangi bir yanlış durumda mesela güvercin almak isterseniz parayı yolllarsınız bizden yanlış bir şey görürseniz bilişim suçlarına şikayet edebilirsiniz.Buradan bizi arayarak bir çok arkadaşımız abimiz güvercin almışlardır bizimle ilgili herhangi bir güven sorunu yaşıyorsanız referanslarımız vardır telefon numaralarını veririz ararsınız şu ana kadar bizden güvercin alıp daha eline ulaşmamış kimse yoktur.
    çiftini 400 ve 5000 tl arası veriyorum yanlış anlamayın kuşdan anlamayan ve ucuz kuş arayanlar lütfen aramasın kimse iyi kuşunu ucuza vermez ucuz kuş almak isteyenler ihalelere gitsinler toptan kuşda satmıyorum

Sayfayı Paylaş