Almanya'dan Adem ÖZTÜRK'ün Oyun Kuşları

Konusu 'Oyun Kuşları' forumundadır ve Adem05 tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. Adem05

Adem05 New Member Üye

2. Adem05

Adem05 New Member Üye

3. Adem05

Adem05 New Member Üye

4. Adem05

Adem05 New Member Üye

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Adem abicim maşallah kuşların çok guzeller. allah tuylerınce hayrını gormeyı nasıp eder ınsallah sana... kendıne ve kuşlarına iyi bak. tekrar aramıza hoş geldin.

6. Adem05

Adem05 New Member Üye

tesekkür ederim zeynal bu güzel düsüncelerin icin bende cok sevindim böyle bir sitede yer almaktan. kendine iyi bak selametle

7. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

massallahh cokk guzell kuslarr elınızee emegınızee saglıkk allahh nazardan saklasın

8. kırsehirli_salim

kırsehirli_salim New Member Üye

selam: ADEM massallah kuslarin harbiden siteye renk katmis allah nazardan saklasin tüyü kadar yavru alirsin.atmacasiz saglikli kümesler adem görüsürüz.KIRSEHIRLI SALIM

9. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

maşallah adem bey güzel oyun kuşları hayrını gör..

10. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

adem bey hayrını görün güzel oyun kuslarınız var

11. Adem05

Adem05 New Member Üye

Tesekkür ederim arkadaslar bu güzel düsünceleriniz icin rabbim size daha iyilerini verir insallahh kendinize iyi bakin selametle

12. hacibes

hacibes New Member Üye

maşşalah kuslarinizi beyendim gule gule besleyin

13. Adem05

Adem05 New Member Üye

Tesekkür ederim kardes allah sana daha iyilerini verir insallah

14. sero

sero New Member Üye

Güzel kuşlar maşallah uçum kuşu hepsi bol seyirli günlerdilerim .. Adem bey birde merak ettim 05 amasya amasyalı mısınız ..Ben de merzifonluyum da o bakımdan merak etim selamlar.sero

15. Adem05

Adem05 New Member Üye

Tesekkür ederim kardes daha iyileri senin olur insallah. evet kardes amasyaliyimm. ama 7 senedir almanyada yasiyorumm. kendine iyi bak

16. Tahir Kemal BOZOGLU

Tahir Kemal BOZOGLU New Member Üye

S.A Adem..

Öncelikle senide burda görmekten sonderece mutlu oldum,senin gibi kaliteli insanlar ile birseyleri paylasmak beni sonderece mutlu ediyor.
    Kuslarina gelince onlari anlatmaya gerek yok az cok anliyan notunu vermistir zaten,insaallah bolca yavru alir sahinsiz bir sezon gecirirsin.

Bu arada seni unutmadim havalar isinsin yanina ziyaretine gelecegim insaallah,o zaman bol bol sohbet ederiz.

Herseyin gönlünce olmasi dileklerimle..

17. Adem05

Adem05 New Member Üye

Tesekkür ederim tahir güzel düsüncelerin icin sagol insallah allah izin ederse tanisiriz beklerim. kendine iyi bak

18. g.sarıkaya

g.sarıkaya New Member Üye

Adem Bey güzel kuşlar maşallah tüylerince hayrını görün..

19. Adem05

Adem05 New Member Üye

Tesekkür ederim kardes düsencelerin icin en güzelleri sizlerin olur insallah

20. weraz_54

weraz_54 New Member Üye

maşallah harıka oyun kuslar. güle güle ucurun adem bey.

Sayfayı Paylaş