Adıyamanda bır dugun

Konusu 'Genel video bölümü' forumundadır ve DarkStorm tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

sepet kuyruklarda guzel

<!-- m --><a class="postlink" href="http://91.191.161.197/h2/Video/H2Player.swf?id=guvercin1">http://91.191.161.197/h2/Video/H2Player ... =guvercin1</a><!-- m -->

2. hacibes

hacibes New Member Üye

Re: Adıyaöanda bır dugun

guzel olmus :) ellerine saglik dostum

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

ALLAH MESUT ETSİN

4. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

havaya para saydıran kişi Adıyaman Kuş severler ve Yetiştiriciler derneği başkanımız sayın Nizamettin FİDANCI ( NAMI DEĞER ŞIH) düyün yeride adıyaman belediye düğün salonu. Evlenen kişi dernek başkanımızın kardeşi idi. MUTLULUKLAR DİYELİM... Kuşları kardeşine hediye etmişti düğün gecesinde. ve bir çok tv ve gazetede haber olmuştu bu görüntüler.

ellerine sağlık ziya.

5. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

elınızee saglıkkk guzell olmuss

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

güzel bir dügün olmuş ellenen çiftimize mutluluklar darısı bizlere :D yanlız ben evlendigimde sepet kuyruk degilde meverdi isterim::D malum bölükcüyüz süs kuşu ile evlenecek degilm:D zeynelede oyun kusu bulacagız dügün için inş:D dogana posta:p

7. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

pasta masata boş bende bir çift aynalı isderim :D

8. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

fehmi ben süs kuşları istiyom :) üstelik hepsindende birer çift :) demkeş, ankut,sepet kuyruk,balon,mantolu,buhara,fitilli v.s yanı anlycagın benım dugune gelcek kuscu arkdaslar :):) süs kuşu getırmeden gelmeyın :)

9. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

ben evlıyım ama sonradan da olsa çiçe ısterım asagısı kurtarmaz:)

10. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

yaw ben evleneli 10 sene oldu sakın hakkını kaybettin demeyin ha :lol:

11. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

çok masraflı olmaya başladınz ha:D :lol: :lol:

12. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

walla ben onu bunu bilmem. ben ewlenecem tum hedıylerınız kabul olunur :) taklacı kuslar harıcı her kus hedıye olarak kabul edılır. şebab kesınlıkle kabul etmıyorum tiskindim çünki :)

Sayfayı Paylaş