3 kişiyi daha öldürecekti...

Konusu 'Serbest Bölüm' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Ailesinden 8 kişiyi hunharca katleden Murat Yüksel intihar mektubunda, 3 kişiyi daha öldüreceğini yazmış. Annesi ve yeğenini boğarak öldürdükten sonra kurşunladığı öğrenilen zanlı, polise “3 saat erken geldiniz” dedi...

Adana'da 8 kişinin katili Murat Yüksel'in yakalanmadan önce yazdığı mektuptaki detaylar polisin bile kanını dondurdu. Yüksel, ailesini tek tek katlettikten sonra eve dönüp eşi Nesrin Yüksel ve çocuğunun uyumasının ardından, 7 ve 1,5 sayfalık iki ayrı mektup yazdı.

ANNEM GİBİ GÖRMEDİM

Murat Yüksel'in, eşine verilmesi için bıraktığı 7 sayfalık mektupta, “onu çok sevdiğini ve çocuğuna iyi bakmasını istediğini” yazdığı öğrenildi. Mektupta zanlının "İbrahim ve Günay'ı babam ve annem olarak kabul etmiyorum. Ve olanlardan pişman değilim" dediği belirtildi. Polis yetkilileri Murat Yüksel'in, annesi ve en küçük yeğeni Vedat'ı evde bulduğu kabloyla boğduğunu söylediğini de belirtti.

‘ERKEN GELDİNİZ’

Ayrıca ekonomik sıkıntı yaşamasındaki asıl sebebin ailesinden kaynaklandığını savunduğu ifade edilen zanlının mektupta, minibüs çalıştırdığı duraktaki 3 kişiyi daha babasını aracı satmaya zorladıkları gerekçesiyle öldürmeyi planladığını yazdığı bildirildi.

Zanlının, öğle saatlerinde, evinde kendisini yakalamaya gelen ekiptekilere, “3 saat erken geldiniz. Çocuğum okuldan geldikten sonra parka götürüp gezdirecektim. Gönlünü alıp veda edecektim. Daha sonra da nenemin mezarına gidip intihar edecektim”dediği belirtildi. Yüksel tutuklanak cezaevine gönderildi.

CEZAEVİNDE İNTİHAR EDECEĞİM

Zanlı Murat Yüksel, sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Susma hakkını kullanan Yüksel, ''Cezaevinde intihar edeceğim" dedi.

Sayfayı Paylaş