şeref ocak ın kuşları

Konusu 'Diyarbakır Irkı Güvercinler' forumundadır ve hasan21 tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. hasan21

hasan21 New Member Üye

[​IMG][hr]
    dün şeref ocak'ın damına gittim gitmişken biraz foto çekeyim dedim gerçi benim tlfla kaliteli görüntü olmamış ama yine ekleyim dedim

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

maşallah allah esirgesin çok güzel kuşlar içlerinde filo kuşlarından olan macarlarda gördüm harika. memiklide var bir kaçtane bu kırmızı mısrı sarı mısrıler orda varmı bulmak mümkünmü ben diyarbakırdan çok kuş aldım ama kırmızı sarı misiriye birer kez denk geldim ama bakıyorum çok var sanırım

3. hasan21

hasan21 New Member Üye

bu kuşların hepsi kümede uçabiliyor. sarıparçalı ve kırmızıparçalı var her tarafta sen denk gelmemişsin belki :) ama güzelliklerine göre değişiyor fiyatları. aslında her renk mevcut burda sarıparçalı,kırmızıparçalı,yusufiparçalı,miskiparçalı,çakmaklıparçalı,şekeriparçalı,biberiparçalı,siyahparçalı,mısıri,kurigök,kulikara,kuyruğuyusufi,kuyruğumiski,kuyruğu şekeri say say bitmez rengarenk kuşlar var.

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

bu kuyrugu sarılardan varmı veya kırmızı kendisi beyaz kurukkara gibi?

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

het maşallah hepsi benlik ha misirilarin şeref bey tüylerince hepsinin hayrını görün umarım töküşde zayıyatsız bir sezon geçirirsiniz hasan kardeşim eline emegine saglık resimlerin devamini bekliyom bizlere kümes içi kümes dişi resimleride göstere bilirmisin biliyon sizin kümesten yapiyom

6. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

hey maşallah Hasan bey kardeşim ellerine emeğine ve yüreğine sağlık maşallah Şeref kardeşimizin biribirinden güzel kuşları var allah nazardan saklasın hepsini tüyünce hayrını görsün ağzı tadıyla uçurması ve beslemesi dileklerimle urfadan selamlarımla GALİP...

7. hasan21

hasan21 New Member Üye

fotoları beğenmenize sevindim :)

8. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

güzel kuşlar paylaşım için tşkler...

9. enes yörük

enes yörük New Member Üye

Hasan bey ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

10. urfalıserhat63

urfalıserhat63 Active Member Üye

paylaşım için tşkler

Sayfayı Paylaş