Şikayet

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fethi tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fethi

fethi New Member Üye

Arkadaşlar, Yeni mesajlara bak tıklandığında güvercin hariç her konuda yazı var. Bizler bu siteye güvercine olan ortak merakımız nedeniyle giriyoruz. Site yöneticileri olarak daha dikkatli olup gereksiz konuları silmeniz gerekiyor, kanaatindeyim...

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

ne tür konu var sölermisiniz yardımcı olim

3. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Fethi bey siz de takdir edersiniz ki bir insanın sürekli aynı işi durmadan duraklamadan yapması çok zordur. Biz de bu durumu göze alarak forumu kurduğumuzda güvercinlerden arta kalan zamanlarda forum amacı dışına çıkmayacak bir kaç bölüm açtık, siteye gelen üyeler güvercinlerden arta kalan zamanlarında onlarla ilgilenebilsinler diye. Eğer şikâyetiniz bu yöndeyse kullanıcıların açtıkları konulara karışma gibi bir lüksümüz yoktur. Dileyen güvercinlerle ilgili konu açar dileyen diğer bölümlere konu açar. Ek olarak gereksiz dediğiniz mesajları gösterirseniz gerekeni yaparız.

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

SAYIN
    fethi bey sitemiz güvercin severleri ve hayan severleri buluşturma için kurulmuştur acaba gereksiz konular msjlar derken hangisini kast ettiniz. hayvanlar bölümünü bilerek ekledik çünkü sitemiz genelinde bir çok güvercin sever aynı zamanda balık, köpek,kedi,at, kanarya vs gibi hayvanlarıda besliyorlar ve bu konulardada sorun yaşıyorlar paylaşım yapmak istiyorlar ve besledikleri canlıları görsel olarak sergilemek isiyorlar bizde bunları göz önüne alarak hayvanlar alemi içeriğini geniş tuttuk iyide yaptık diyorum çünkü herkes memnun.
    forumda diger normal bölümleri kast ediyosanız unutmayınızki güncel haberi serbest bölüm fotoğraf arşivi gibi bölümlerimizin benzerleri diğer güvercin sitelerinede örnek olmuştr ve bir çok güvercin sitesi nerdeyse bizim içeriğe yakın içerik oluşturmuştur.Şuan türkiye genelinde bir çok güvercin sitesinde bu tür içerikler vardır.
    Sizi bir çok sitede görüyorum diğer sitelerdede acaba aynı şikayeti dile getirdinizmi. Bugun sizinde bizimde üye olduğumuz bir çok güvercin sitesinin içeriğinde bizim bölümlere benzer içerik bulunmaktadır.
    Yeni mesajlarda sürekli güvercin konusu görmüyorsanız veya takip edemiyosanız bu siteyi takip etmediğinizden kaynaklanıyor bunda unutmayınız lütfen. ayrıca güvercin bölümlerimizi ziyaret ederseniz son nokuları en üste bulabilirsiniz.

5. said_44

said_44 New Member Üye

fethi bey bizde sizin gibi çok siteler gezdik ama içlerinde en dürüst olarak gördüğümüz bu site idi. en azından kendı konularını öne getirmeye çalışan kımse yok

6. p a r s

p a r s New Member Üye

bakın fethi bey biz başka güvercin siteleride gördük güvercinler adı altında başka herşeyin döndüğünüde biliyoruz ayrıca burdaki resimlerde fotoshopla kendi kuşlarını değiştiren ve memleketi olmadığı halde başka yeri memleketiymiş gibi gösteren herşeyin en iyisini ben bilirim diyen kişiler yok bu sitede en önemlisi yalan yok bu site bu alemdeki en iyi site bana göre diğer sitelerede bakabilirsiniz burası ufak bir alan değil geniş bir mekan ve alakasız çok konuda yok bana göre şikayetiniz yersiz bence

7. fethi

fethi New Member Üye

Benim mesajı bıraktığım 30,09,2009 tarihinde "Yeni mesajlara bak" başlığı tıklandığında açılan konu başlıkları:
    -Tatlıses ve seyfettin suçu defli şarkı
    -Ah şu erkekler:)
    -Mehmetcik isminin anlamı
    -köpek dövüşlleri belgeseli
    - İdmandaki Horozun Beslenmesi
    -horoz Beslenmeyle İlgili Bazı Taktikler
    -horoz ve tavuk
    - Akvaryumda hangi süs balıkları beslenebilir?
    -Hangi balıklar akvaryumda birlikte yaşayamaz?
    -akvaryumda-hangi-sus-baliklari-beslenebilir
    -bunlarda benim keklikler.. ( 1 2 )
    Bunların hepsi aynı güne rastlayınca acaba başka bir forumdamıyım hissine kapılmam sizce normal değilmi?[hr]
    Said 44 arkadaşıma ; Sitenin dürüstlüğü ile ilgili herhangi bir şüphe yok. Ben sadece Güvercinle ilgili konular (özellikle Urfa yöresi güvercinleri ile ilgili konular) da bilgi edinmek için bu siteye üye oldum. O güne dikkat ederseniz Güvercinin çok azınlıkta kaldığını görebilirsiniz. Ben sadece bunu belirtmek istedim.

8. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

fethi bey ben kimlerin niçin buraya geldiklerini ve kimlerinde neden bu şekilde davrandıklarını çok iyi biliyorum. Başka site sahipleri dostlarınız diye bize bahene sunmamnın anlamı yok konu açımlarında daha dikkatli oluruz.
    saygılarımla.
    konu tartışma çıkmasın diye kapatılmıştır.
    Locked

9. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

neyse bende son olarak bişeyler yazıcaktım da boşwer susayım. madem güvercin konuları ıstıyorsunuz. o zaman paylaşın kuşlarınızın resımlerınızi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş