Yeni Tema

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Supervisor tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Sevgili guvercinurfa.com müdavimleri, bugün itibari ile sitemize yeni nesil web standartlarına uygun bir şekilde kodlanmış tema yüklenmiştir. Bu sayede kullanıcılar forumu eskiye göre hızlı dolaşabilecek, farklı sistemlerdeki görüntü bozukluğu ortadan kalkacaktır. Tema yeni yüklendiği için bir takım eksiklikleri olacaktır. Bunların en başta geleni sohbet ve istatistik eklentileridir. Bu iki eklenti yeni nesil web standartlarına uyarlandıktan sonra yeniden etkinleştirilecektir. Diğer aksaklıklarda zaman içerisinde giderilecektir. Karşılaştığınız sorunları forum içerisindeki ilgili başlıktan yazabilirsiniz. İyi forumlar.

2. derdoo

derdoo New Member Üye

ellerinize sağlık.

3. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Daha güzel olmuş ellerinize sağlık...

4. ProBLem_Ch0cuk

ProBLem_Ch0cuk New Member Üye

DaHa hızlı güzel ama bence en Eksik yönü Sohbet Ve Yeni mesajları ilk açtımızda Görme..onlarda Giderilirse cok güzel olr

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

evet gercekten güzel olmuş abdullah kardeş.. ellerine sağlık. dediğin gibi hersey yawaş ywaş hallolur.

6. Supervisor

İlk mesajımda da dediğim gibi zamanla hepsini düzelteceğim. Normalde iki eklentinin de sorunu yok. Yeni nesil web standartlarına uymuyor tek sorun o. Onu da düzelttikten sonra yeniden ekleyeceğim.

7. p a r s

p a r s New Member Üye

walla herşeyi çok güzel olmuş bence elinize sağlık eksiklerde zamanla giderilir kolay o sizler bu denli çalıştıktan sonra gerçekten güzel olur herşey ;)

8. Supervisor

Teşekkürler, daha iyi olması için gereken çabayı gösteriyoruz.

9. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

APO ELİNE SAĞLIK GÜZEL OLMUŞ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş