yardım....

Konusu 'Üretim, Verimlilik, Yöntemler' forumundadır ve tutu tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. tutu

tutu New Member Üye

arkadaşlar güvercinlerimin yavruları çıkalı 4 gun oldu ama 2 çiftin erkekleri ortalıkta yok kaçtılar.anneler nekadar bakabilir? takviye mama için yardımlarınızı bekliyorum :(

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Anne bakar bakmasına ama takviye yem vermen lazım şuan kücükler yavruları öldürebilirsin ben kırmızı palet yem kullanıyorum çok faydalı.

3. guvercinurfa

linkte mama tarifimiz var bakınız

http://www.guvercinrehberi.com/konu-palet-yemle-yavru-guvercin-mamasi-yapma-resimli-anlatim

4. tutu

tutu New Member Üye

kaç günlükken verecem?

5. guvercinurfa

5 ila 7 günlük olduktan sonra verebilirsin az az ver çok şişirme kursagı bol sulu yap ama kontrol et annesi veriyorsa sen verme

6. tutu

tutu New Member Üye

anne besliyor şimdilik ben çalıştığım için kontrol edemıyorum sabah çıkıyorum yemlıyorum bıde akşam 5de hemen tekrar yemliyorum şimdilik sorun yok gıbı inşallah olmezler :(

7. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

anne bakar ama sizde kontrol ediniz tutu arkadaşım o boyda baska kusun altında yavru varsa o kuşlarınızın altınada koyabilirsiniz yavrunuzu

8. tutu

tutu New Member Üye

yok işte 2 erkek kaçınca 2 dişi yawrulara bakmak zorunda kaldı 2 dişinin erkeklerı kayıp dişilerin altında 1 er yavru var malesef erkek olmadığından iş dişilere kaldı.aceba bebek maması versem sakıncası olurmu

9. guvercinurfa

bebek maması derken çok farklı mamalar var hangisini diyorsunuz

10. tutu

tutu New Member Üye

bilmem hangisi uygunsa onu alayım varmı bildiğiniz

11. guvercinurfa

8 tahıllı kullananı duydum ama kullanmadım isterseniz deneyiniz

Sayfayı Paylaş