Vedâ...

Konusu 'Serbest Bölüm' forumundadır ve Supervisor tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Değerli GüvercinUrfa müdavimleri,
    Bildiğiniz üzere 1 Ocak 2009'dan beri Fehmi abi ile birlikte bu siteyi açtık ve yönetici arkadaşlarımızla devam ettiriyoruz. Her ne kadar kuşlarla ilgili olmasam da sitenin alt yapısını güçlendirme, bakımı vb teknik işleriyle kurulduğu günden bu yana ilgilenmekteyim. Bu yüzden beni bir çoğunuz tanımayabilir. Lâfı daha fazla uzatmadan asıl konumuza dönmek istiyorum. Yarın itibari ile siz değerli GüvercinUrfa-GüvercinRehberi ailesine askerlik sebebiyle yaklaşık 1.5 ile 2 yıl gibi bir süre zarfında vedâ ediyorum. Haklarınızı helâl etmenizi ricâ ediyorum. Tekrar görüşmek dileği ile hoşçakalın...

Saygılarımla,
    Abdullah "Supervisor" KARAATA
    GuvercinUrfa-GuvercinRehberi Kurucusu ve Yöneticisi

2. enes yörük

enes yörük New Member Üye

Şimdiden hayırlı teskereler. Yolun açık olsun

3. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

tesekkur ederım allah razı olsun sende hakkını helal et

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

kardeşim selametle git gel buaralar bize emanet vatanda sana siteler allahın izli ile bıraktıgın gibi kalacak ve kaldıgımız yerden daha büyüyerek ilerleyecegiz inş yolun acık olsun 13 eylül az kaldı cok üzgünüm haberin olsun

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

selametle degerli kardeşim inş tez samanda sapa saglam yapıp gelirsin unutma sitelere fehmi bakar kuyrukdaki kızlarla ben ilgilenirim gözün arkada kalmasın:d

6. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

YARDIMLARIN İÇİN TEŞEKKÜRLER SEN OLMASAN BU SİTE BURALARDA OLMAZDI ALLAH YARDIMCIN OLSUN HAYIRLI TESKERELER KARDEŞİM HAKKIMIZ VARSA HELAL OLSUN SENDE HELAL ET ..

7. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

pkkyada bir mermi benim için sık:D

8. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Siteye bugüne kadar vermiş oldugun emeklerinden dolayı tşk ederim.Allah'a emanet ol hayırlı teskereler dilerim..

9. Supervisor

Askerlik bittiğine göre bu konuyu kapatmanın çoktan zamanı geldi. :)

10. AHMET ESEN

ne çabuk geldin :)

11. Supervisor

Çabukluğu mı kaldı yahu çömezler bile bitirdi askerliği. :D

12. AHMET ESEN

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş