URFALI VELLO DAYI

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve ANKARALI AYHAN tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ANKARALI AYHAN

ANKARALI AYHAN New Member Üye

s.a siteye yeni ollmasada ilkdefa yazıyorum herkeze selamlar bir şey sormak istiyorum urfada kısaslı köyünde vello dayı vardı yaşıyormu kuş besliyormu bileniniz varmıdır. bilen varsa bizleri bilgilendirirmisiniz saygılar dilerim şimdiden herkeze teşekür ederim.

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Ayhan bey merhaba...

vello dayı halen yaşıyor. geçenlerde bir abimiz daha bunu sormuştu bana. Oyun kusu ve şebab beslıyor... Fehmi arkadaşımızın dayısnın samimi arkadaşıdır kendisi. Hatta fehmide telefon numarasıda mevcut. fehmı gırdıği zman cvp yazıcaktır oda konunuza. selametle kalın.

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

bu arada konu tanısma bolumune tasınmıstır. bilginize...

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

vello dayı yaşıyor şuan elinde eski damarlarından kuşlar var ama alım satım yapmıyor diye biliyorum kendisi ile samimiyetim yok ama rahmetlik dayımın arkadaşıdır kendisi...kısasa yolum düşerse kuşlarının resimlerini çekeceğim nasip olursa sizlerle paylaşırım.

5. ANKARALI AYHAN

ANKARALI AYHAN New Member Üye

s.a ilginizden dolayı teşekür ederim vaktim olursa bende ziyaret etmek isterim konuşup sohbet için herkeze teşekürler.

Sayfayı Paylaş