UR TEDAVİSİ( DEKORT AMPUL (iğne) STREPTOMİSİN (iğne) İnsülin Enjektör)

Konusu 'Tedavi Yöntemleri ve İlaçlar' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

DEKORT AMPUL (iğne)
    STREPTOMİSİN (iğne)
    İnsülin Enjektör

dekort iğnenin suyu ile streptomisinin tozunu karıştırıp ( NOT: sıtreptomisinin içinde bulunan diğer suyu kesinlikle kullanmıyorsunuz. Sadece Tozunu kullanıyorsunuz.) urun içerisine (insülin) enjektörünün 10/1 ni 3 gün vurulduğunda urdan hemen hemen eser kalmıyor. Diğer bir NOT daha !!!! ur eğer vücudun birçok yerıne dağılmış ise iğneyi yan tutup göğüs etine üç gün üst üste vurup bol bol vitamin takviyesinde bulunun. Aksi taktirde kuş ölebilir. Sakın doz aşımıda yapmayınız. 3 gunden fazlada vurmayın sonucu dişilerde kısırlıklada sonuçlanabiliyor.
    Ama mükemmel derecede işe yarıyor..

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

RE: UR TEDAVİSİ

ellerine saglık aga deniem ilk urlu kusumda saol

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

RE: UR TEDAVİSİ( DEKORT (iğne) STREPTOMİSİN (iğne) İnsülin Enjektör)

güzel paylaşım için tşkler

4. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

RE: UR TEDAVİSİ( DEKORT (iğne) STREPTOMİSİN (iğne) İnsülin Enjektör)

Ben teşekkür edeerim arkdaşlar.. DEKORT (iğne) STREPTOMİSİN (iğne) çok iyi iş görüyor. ben kullanıyorum ve faydasını gordum.

5. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

6. said_44

said_44 New Member Üye

zeynel çok çok ihtiyacım olan bir bilgi idi. teşekkür ederim. bişe daha sorcam yanlız. benım damızlıklarımda ur var ve çıkan yavrularımada aynen bulaştırıyorlar. bununda önüne geçebilir mi bu ilaç ?

7. gklp14

gklp14 New Member Üye

Benim 2 tane sorum olucak(benim kuşun kanadında ur var ve daha yeni çıkmış galiba)
    1.=şimdi ben bu ilaçları alıp karıştırıp hayvana 2 gündür verdim yarınla beraber 3 olucak bunun sonunda kuş bu urdan tamamen kurtuluyo mu ur'u kendiliğinden atıyo mu yoksa ben ur olan yeri kesip kendim mi çıkarıcam
    2.=bu kuşun ur'u bu ilaçlar sonunda çıkmassa ben 3,4 gün bekleyip bir daha 3 gün üst üste bu ilaçlardan versem kuş'a birşey olur mu ??

Cevap yazarsanız çok sevinirim ona göre bir şeyler yapıcam çünkü en sevdiğim kuşlarımdan biri )Lütfen haberlerinizi bekliyorum İyi Günler...Şimdiden Herkezin Kurban Bayramını Kutluyorum...

8. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Bilgiler için tşkler...

9. anıl afsaas

anıl afsaas New Member Üye

kuşa ilk vurdugumde 5 gün sonra uuru kurudu ama kemik yer apmsdı ucamadı 2. deneyiminde cok az bişi verdim iğneden öldü denemeyin günahına girmeyin..

Sayfayı Paylaş