sizce site........

Konusu 'Tartışma, Anket ve Soru Cevap' forumundadır ve p a r s tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. p a r s

p a r s New Member Üye

arkadaşlar bunun cevabı aslında belli ama yinede sormak istedim
    farkındaysanız sitemiz bu aralar durgunlaştı
    bunu durgunluğu gidermek için neler yapabiliriz...?
    değişik fikirlere ihtiyacımız var bence
    herkes fikrini söylerse sevinirim

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

bence bol bol konu açilmali başka altarnatif yok söylim

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

elimizden geldiğince reklam yapalım başka sitelerde ve konuya agırlık verelim

4. baysamin

baysamin New Member Üye

Benim gözlemlerimden biride örnek vveriyorum posta kuşu başlığı açmış kendi kümesinden yada bir başkasını kuşu değil direk yurt dışındaki yarışlardan çekilmiş kafes içindeki güvercin resimleri şahsen bu paylaşımları ben takip etmiyorum ve kümes vs ziyaretlerindede sağdece kuş resimleri hiç yazı yok başlıklar daha çok göresel üstatların makale tarzında yazıları olsa onları takip etsek daha güzel olmazmı.?

Kim nasıll kuş besliyo neler yapıyor kümesindeki kullandığı malzemeler ve teknikleri benim kuşlar çok uçmadıkları için başlık açtım sağ olsunlar bilenler bilgisini esirgemedi. Yavru kuşları uzun uçuşlara nasıl alıştırırız yarışmaya giren kuşlarla benim beslediğim kuşların arasında ne fark var makaleler halinde yazılar olsa daha güzel olur insan gördüğü bir resme tekrar bakma ihtiyacı duymaz ama okuduğu şeyi tekrar okumaya ihtiyacı olabilir.

Nacizane benim düşüncelerim SAYGILAR.

5. baysamin

baysamin New Member Üye

İşte birde bu var yazıyosun ve pek cevap gelmiyor benim bilgisayarımda bir web sayfası daima açık olur bu web sayfasındada 3 sekment vardır bir güvercinurfa sitesi akvaryum balıkları üzerine bir portal ve birde kafes kuşları üzerine pencereler vardır ve bu sayfada daima yeni mesajları güncellerim.

Bizde bu eksik sanırım bir başlıkta soru sordum cevap bekliyorum bazı kalıplar belirtilmiş ama gerisi gelmiyo.

6. p a r s

p a r s New Member Üye

hepiniz doğru söylüyosunuz ama gelin görünki bu konuya bile çok az cevap gelmiş nedense güvercinle çok ilgili olan arkadaşlar pek bişey yapmıyo ben inanıyorumki bunlar geçecek

7. baysamin

baysamin New Member Üye

Bir başılıkvahr uluhanmert bey açmış dsevamlı yeni resimlerle güncelliyoher yetiştirici bu şekilde başlıklar açarak devamlı gümncellicek ve karşılaştığı iyi kötü komik ve anormal duurmları bizimle paylaşacak bu şekilde takip edilcek konular olcak.

8. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Durgunluğu gidermek ancak herkesin bir şeyler yapmasıyla olur. 1-2 kişinin siteye girip bir şeyler karalamasıyla olacak iş değil. Güvercinler benim ilgi alanım değil, eğer ilgi alanım olsaydı bildiklerimi paylaşırdım (Sen neden bir şey karalamıyorsun diye düşünen varsa bilgisi olsun).

9. p a r s

p a r s New Member Üye

doğru söylüyosun apo az çok seni bilen biliyo burası tek bir konu üzerine ama herkesin birşeyler yapması gerekiyo yani düzelir işallah

10. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

:D APO Sen bu site için en çok emegi geçen kişsin kimse öle bişey diyemez.

11. p a r s

p a r s New Member Üye

haklısın ahmet abi aynen öle apo emeği hiç edilemez onu bilen biliyo zaten :)

12. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

apo cizmim seni şimdi gene burnunu sokuyo ha her işe seni zaten kuşcu edemedim:d

13. p a r s

p a r s New Member Üye

gücün apoya yetiyoo demiii doğan :D :D :D

14. baysamin

baysamin New Member Üye

kesinlikle kimsenin öyle birşey demeye hakkı olmaz "adama sorarlar sen ne katıyosun bu siteye" benim güvercin maceram bu siteye kayıt olduğum gün başladı kuşların resmini eklicem bendeki güvercinler kanatları olan karakuru bişey ben ne paylaşımı yapabilirim hiç birşey bari kümesi biraz elle tutulur bir hale getireyimde bari kümesin güzelmiş dersiniz diye onunla uğraşıyorum ama genel olarakta salma yaplaşımında yabancı besicilerin kümes villa karışımı kümesleri yada kuş oldaklı(dikkatinizi çekiyorum kümeste kullanılan malzemeler havlandırma temizlik vs belirtilmeden follukta duran kuşlar yumurtalar vs odaklı foto paylaşımı olmayan. Aksi paylaşım yapanlarda mevcut onlarada teşekkür ediyoum.) paylaşımlar mevcut yabancılaın kumesleri bizim için gerçekten örnek teşkil eden yapılar ama ben Türkiyede yaşıyorum ve benim kullanabileceğim malzemeler sizlerinde kullandığı malzemeler ve bunları siz nasıl kullanzığınızı yazarsanız ve fotolarla desteklerseniz bende kendime örnekler çıkartır ve kümesimi hazırlarken sizlerden öğrendiğimi tatbik edebilirim.

Katılımı nasıl arttırabiliriz derseniz beni kendimce düşüncelerim var ama benim düşüncelerimden önce sitedeki kurucuların ve üstatların düşünceleri önce gelir.

En azından merak edelim paylaşımlarımıza aldığımız yorumları "ben bunu paylaştım bakalım ne yorum yapmışlar yada ne soru sormuşlar" diye merak edelim ve hiiç olmazsa kendi paylaşımlarımızı takip edelim.

Nacizane benim düşüncelerim tabikide tartışmaya ve eleştiriye açık bir konu bunuda zaaten eleştiri ve tartşark aşabiliriz. SAYGILAR.

15. ibo

ibo Active Member Üye

bence arkadaşlar tüm üyelerin herşeyi paylaşması lazım sadece yöneticilerde bu iş bitmez yönetici sürekli çevresini ve kendi kuşlarını ekleyemez ekleyemediği içinde durgunluk olur dam dam gezer resim çeker yinede katılım az oldumu olmaz o yüzden tüm sitedeki herkesin bu konuya el atması lazım

16. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

sizlerinle destegiyle daha iyi olacagız emin olun

Sayfayı Paylaş