Sitemiz yeniden sizlerle!

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Supervisor tarafından 10 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Değerli güvercin severler, bildiğiz üzere uzun süredir bir takım istenmeyen olaylardan ve aksaklıklar nedeniyle sitemiz kapalıydı. Bugün itibari ile sitemiz yeniden siz değerli güvercin severlere açılmıştır. İlerleyen zamanlarda güvercintv.com adlı video sitemizle ve diğer forum içi düzenlemelerle yeniliklere devam edeceğimizi bildirmek isterim. Tüm dostlarımızı yeniden aramıza bekliyoruz. Duyanlar, duymayanlara iletsin lütfen. :)
    Not: Sitemiz içerisinde gözden kaçmış olan bir takım aksaklıklar olabilir. Eğer hata ya da aksaklıklarla karşılaşırsanız lütfen bizlere bildiriniz.

2. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

ellerine ve de emeğine sağlık paşam şimdiden kolay gelsin

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

apocan ellerine saglık eskisinden daha büyük ve kaliteli olacagız inş

4. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

apo eline saglık inş bu sever bi aksaklık cıkmaz ve son hızla yeniden yükselişe geçeriz

5. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Bu kez bir aksaklık çıkacağını düşünmüyorum. Sitemizin barındığı hosting firması (Natro) Türkiye'de bu işi yapanlar arasında en iyiler arasındadır. Hayırlısıyla sapasağlam devam edeceğiz. :)

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Dogan ben ölürsem apo var apoda ölürse sen varsan sende ölürsen galip var bu saaten sonra hiç bir güç kuvvet bizi kapatamaz allahın izni ile artık daha güçlüyüz

7. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

Emeğine sağlık kardeş allah başka kaza bela vermesin sitemize...

8. mustafavilgen

mustafavilgen Member

Neredeyse 1 yıl olmuş, tekrar burada olmak çok güzel, herkese hayırlı ve güzel günler dilerim.

9. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

hadi bakalım millet mesai zamanı :D

10. ibo

ibo Active Member Üye

çok özledik sitemizi tekrar eski günlere gelecek inşallah

11. hamza

hamza Member Üye

yeniden burda olmakdan mutluyum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş