Sen Misin Güvercin Çalan

Konusu 'Basında güvercin' forumundadır ve kuscu34 tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. kuscu34

kuscu34 New Member Üye

SAMSUN - Samsun'da beş kişi, güvercinlerini çaldığı suçlamasıyla bir gence öldüresiye işkence yaptı. Gazi Mahallesi'nde 34, 26, 23, ve 24 yaşlarındaki Murat Keskin, Murat Çetin, Ufuk Bebek, Erdoğan Çetin ve Emre Keskin, güvercinleri çaldığından şüphelendikleri 19 yaşındaki Nurettin Deniz'i terk edilmiş bir binaya götürerek beş saat işkence yaptı.

Acıya dayanamayıp güvercinleri çaldığını ve yerini göstereceğini söyleyen Deniz, dışarı çıkarılırken bir fırsatını bulup kaçarak Devlet Hastanesi'ne ulaşmayı başardı. Hastanede 80 dikiş atılan Deniz, polislere şunları söyledi: "Gezmek için arabaya bindirerek boş binaya getirdiler. Önce dövdüler sonra çırılçıplak soydular. Saçlarımı ve kaşlarımı kazıyıp, altı saat jiletle vücudumu keserek tuz bastılar. Güvercinlerini çalmadım. Yaşadığıma inanamıyorum." Suçu itiraf eden Emre Keskin'in, "Güvercinlerimiz her şeyimiz. Malımı kimse çalamaz. Çalarsa cezası böyle olur. Kaçmasaydı daha kötüsünü yapacaktım. Bir daha yapsın yine aynısını yaparım" dediği öğrenildi.
    (dha/aa)

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

iyi yapmışlar az bile it herife kus çalmak en büyük şerefsizlik.

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

ya o yapmadıysa ozaman kötü ama gerçekten yaptıysa iyi olmuş.

4. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

bu olayı bılıyorum yıllar once ıdı o zaman bende samsunda ıdım hatırlıyorum ellerıne saglık olsun demıstım o zamanlar yınelemıs olduk

5. Hypnotica

Hypnotica New Member Üye

Samsunda Kuş Calmak Felan Az Oluyor İstanbulda 1 saat Kümesin Kapısını Açık bırakamıyoruz ya Her yeer hırsız adamlar demir kapıyı kırıp çalıyorlar

6. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

valla emegi geçen arkadaşların ellerine sağlık az bile yapmışlar yine insaflı cıkmışlarda öldürmemişler kanı bozuk şerefsizi...

7. ali hakan

ali hakan New Member Üye

Hak edene Hakkı verilir. ellerinize sağlık

Sayfayı Paylaş