sürekli dama atan kuş

Konusu 'Tartışma, Anket ve Soru Cevap' forumundadır ve sabani07 tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. sabani07

sabani07 Member Üye

fehmi sürekli dama atan kuşu belli bi müddet hic yerden kaldırmasam 1 2 hafta kümese gire cıka karsı damı unuttursam bu şekilde belli bi müdetten sonra ucurmayı desem nasil olur? karsı damı unuturmu sence bu şekilde

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Unuturda senin yapman gereken uçması sorunlu kuşları kümesinde barındırmaman yada çok emek vermen o kuşlar hamdır ucum pek bilmiyordur sürekli ineceklerdir. O damdan kurtulamayacagına göre bence o damlara inenleri ya sat yerine iyisini al yada onları damızlık et onlardan cıkan yavruları iyi uçanlarla uçur.

3. sabani07

sabani07 Member Üye

fehmi kardesim benim 1 cift kuşım vardı dişisini caldılar serefsizler bu kuşlar cücükken geldiginde saga sola atıyorlardı bu kuşlara cokta yem verdim birgün bu kuşları dısarı cıkatıyım derken kuşlar tak tkak dönmeye başladılar sonra dişisini caldılar şerefsizler afedersin cok annesi kahpe evladı olan var herzaman söylüyom kuşun anası babası neyse kuşta o insanında anasi babası neyse evladı ooo binde bir ıkıyor anası bozuktan babası bozutan iyi evlat ALLAH kuşlarımızı hırsızlıktan hertürlü fenalıktan korusun yani dicem saga sola atan kuş belli vakitten snra atmıyor onu demek istiyorum her kez bişi diyor dogrusu beklemek kusun ekelesmesi
    [hr]
    kuş sever arkadaşlara şunu demek istiyorum kuşu zorlamayacan kuş isterse ucar istemesse ucmaz ucurmak icin kusa poşet felan sallamak yanlış bunlara dogru diyende karektersizdir kimse üstüne alınmasın durum böyle kuş kendi damına inmeye calısırken havada bakıyor altta simsyah birşey ürküyor damına bile korkarak iniyor kuşları ürkütmeyeceksin ne olursa olsun rahat areket edecek zaten zamnı gelince kendisi ucuyor zamanı gelmeden kusu ucurmak aptallıktır o zaman iste kus baska damlara atıyor yoruluyor nereye yakıns oraya iniyor benim görüşlerim bunlar herkesin saygı duymasını bekliyorum aksini söyleyenede saygım var

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

kuş çalanlar kansızdır haklısın. Kardeş oyun kuşu takla atan kuş dönek kuş dolapcı ırkı kuşlar bunlar çok zor ırklar uçurması zor ve egitimden sonra izlemesi çok güzel kuşlar. Biz filocuyuz filo ırkında poşet sallamasak olmuyor bayrak sallamasak olmuyor filo kuşunda sizin sistemler geçmez bizim sistemlerde oyun kuşunda geçmez bizde taklacı ırkını parlak yaparlar mesela sizde oyuna açarsınız çok farklı şeyler sen ekkeleşmesini bekle çok iyi uçan filo ırklarının bile yavruları bazen damdam geziyor uçmuyor

Sayfayı Paylaş