pitbull resimleri

Konusu 'Köpek Resimleri' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

http://img72.imageshack.us/img72/3763/1108344471lc.jpg[IMG]

[img]http://img72.imageshack.us/img72/7351/454864451eq3ep.jpg

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

harbi canavar gibiler saol zeynel

4. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

çok çirkin ve ürkütücü hayvanlar.

5. ömer

ömer New Member Üye

TİPLERİNDE MEYMENET YOK :x BİDE BUNLARI KANGALLA KIYASLIYOLAR :oops:

6. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

SÜPERMEN KARDEŞLER BİR NUMARA ADAMI DEGİL FİLİ YER VALLAHİ

7. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

zeynal bunlar bırak benı senı bı kerede yer yav bakarken ınsan korkuyor aman bana yakın olmasında :lol: :lol:

8. kuscu34

kuscu34 New Member Üye

5 yaşından sonra bunlar beslenmez. öldürülür. 5 yaşından sonra kendi sahiplerini bile tanımaz olup parçalıyorlar. ellerinnize sağlık. fehmi eve bilgisayar aldım rahat rahat geceleride girebiliyorum artık.

9. furkanahmet

furkanahmet Member Üye

yakalasa hiç affetmez sanırım:)

10. fuat

fuat New Member Üye

5 yasından sonra beslenmez öldururlur cok cahılce bı kelıme ve canavar ılan edılmıs bu ırk burda bu bız turk toplulugun cahıllıgınden baska bısey degıl malesef hangı bırınız pıtbull besledınız ? beslemedıysenız nasıl katıl dıye adlandırıyorsunu? medyanın oyunlarına gelmeyın arkadaslar suana kadar yetıskınınden yavrusuna kadar her turlu saf pıtbull elımden gectı ve suanda 10 tane pıtbullum var ve ben 5 senedır bu ırkla ılgılenıyorum yurtdısından yetıskın kopek getırtıyorum alıyorum satıyorum beslıyorum vs en az 30 kopek gectı elımden ve cogu yetıskın kopeklerdı neden benı parcalamadılar sızce ? nedenını soylıyeyımmı bu ırkın ınsanlara saldırma gıbı olayı yok ozel egıtım verılmedıkten sonra bugun bırtane terrıeri saldırgan yetıstırın saldırgan olacaktır uysal yetıstırın uysal olacaklardır bu ırkda aynıdır nasıl yetıstırırsenız oyledır ama normal hıc egıtım verılmeden cıftlıkte yetısen kopekler ısırmaz sadece dedıgım gıbı saldırma egıtımı verırsenız saldırgan olurlar bız turk toplulugu medyaya cok guvenıyoruz ama bugun herkes ınternete gırıyo pekı kac kısı bu ırkın ozellıklerını aratırıyo? pekı bu ırkı canavar ılan edıyorsunuz nette bı arastırın bakalım yurtdısında cocuk bakıcılıgı olarak kullanıldıgını goreceksınız kac kısı bılıyor bunu bu ulkede ? :) cok az kısı bılıyor bunu bence artık medyaya degılde herseyı arastırdıgınız gıbı bunlarıda arastırın sonra yazın bız turk ınsanı hoslandıgımız sevdıgımız seylerı arastırmayı sevıyoz fakat bu konuda bılgı sahıbı olmadan bos bos konusup atıp tutmayı cok sevıyoz bence bılgılenmemız lazım ... buda benım sıtem ısteyen gırsın baksın www.stormkennel.tr.gg[hr]
    bırde burdakı cogu resımdekı kopekler pıtbull degıldır american staffordshire terrier dir yanı halk dılınde bunlara pıtbull denır ama pıtbullcular tarafından pıtbull olarak kabullenılmez bunlar sekıl kopeklerıdır gercek pıtbullar cırkındır cok ıyı sekıllerı yoktur sız kırık pıtbull dersınız gorsenız ama gercek olan pıtbullarda cok fazla sekıl yoktur.

11. hacibes

hacibes New Member Üye

fuat sana katiliyorum 5 yasindan sonra sahibine sardiran pitbull degil doberman diye biliyorum ben belki onuda yanlis biliyorumdur ilgi alaninsa aciklarsan sevinirim

12. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

2. resimdeki yavru çok güzel. bende pitbull besliyorum nasıl egitilirse insanlara ve cevresindeki canlılara öyle yaklaşır diye düşünüyorum...

13. fuat

fuat New Member Üye

ewet 5 yasından sonra beynı buyuyor sapıtıyorlar dıye bu ılk 1994 de cıktı bu haber ve buyuk yankı yapmıstı dobermanlar 5 yasından sonra sapıtıyor beynı buyuyor dıye sızın hıc aklınıza yatıyormu? beynı buyuse sapıtsa bu ırkı barındırırlarmı bu ırkı hayattan kaldırırlar ve bu ırkı nıye beslıyenler beslesın bıle bıle neden kendını öldurtsun ? herkes canını sokaktanmı topladı ? hayır herkesın canı cok tatlıdır bu olayı ben soyle degerlendırıyorum sızın bır kopegınız var yavruluktan berı sız bakıyorsunuz ve kopek 3 yasına gelıyor yer sıkıntınızdan dolayı vermek zorunda kalıyorsunuz dostunuzu ve ben talıp cıkıyorum bende alıyorum 2 sene beslıyorum ve bırgun kopek benım ıstedıgımı yapmayınca dovmeye calısıyorum ve kopekte dogal olarak kendını korumak ıcın saldırıyo ve ondan sonra bu haber cıkıyo dobermanlar 5 yasından sonra sapıtıyo beynı buyuyor sahıbıne saldırıyor ben 2 senedır kopegı beslıyorum pekı o kopegı 2 senedır ben bakıyom dıye sahıbı benmıyım sızce ? hayırrrr kopegın sahıbı onu yavruluktan ıtıbaren besleyıp 3 yasına kadar bakan kısıdır ben degılım pekı hangı medya mensubu bu gerceklerı yazdı ??? hıc bır medya mensubu yazmadı gerceklerı yazmadıgı ıcın ınsanlar medyaya guvendı her zamankı gıbı ve dobermanın adı kaldı 5 yasından sonra sahıbıne saldıran kopek dıye daha sonra 1997 1998 aralıgında pitbull dovus alanları polıs tarafından basılarak habercılerınde bu konuyu mansetlere tasımasıyla basladı hersey canavar kopek pıtbull gunahı neydı pıtbullun orda sahıplerı tarafından dovusturulmesımı ? onların ne sucu vardı ? yada suc kımdeydı o pıtbullar bır bırlerıyle anlasıp orda dovusecezmı dedıler gercek suclular onları oraya goturunlerde her kopegın ozellıgı vardır bır av kopegın av yapma ozellıgı vardır bır golden zekılıgıyle tanınır bır rott alman kurdu doberman kangal bekcılıgı ıle tanınır bu ozellıklere sahıp hayvanlar pıtbull dıyeceksınız evet acı gercek pıtbull hıc bır canlıyı sevmeyen hayvan bu demek degıldırkı hıc bır farklı canlı ıle yasıyamaz benım pıtbullum 4 yasındakı cockerımla yasıyo :) komık dıme hayır degıl nasıl yetıstırdıgınızle alakalı pıtbullar kendı halınde yetıstıgı zaman bır baska hayvanı kabullenmeyı sevmez ama hersey sahıbınde bıter bugun bırtane fino kopegını saldırgan yetıstırın saldırgan olacaktır uysal yetıstırın uysal olacaktır bu ırkda aynıdır ama bızım medyamız 1997 de yapılan ring baskınlarından sonra yenı bır satıs rekoru kırdıracak bı alet bulmustu kendıne adı PİTBULL du her kopek vakasını pıtbullun ustune yıktı nedenmı daha ıyı satılıyor daha ıyı ızlenıyordu haber kanalları cok cıddı prım yapıyordu bız bu olayların arkasını arastırmaya basladık ve cogu kez karsımıza cıkan kopek pıtbull degıll rott du sız nasıl arastırdınız nerden bu kanıya vardınız dersenız anlatayım benım kopegım bırını ısırdıgı zaman ırkı ne olursa olsun elımden alınıp barınaga goturulur sahıbın elınden alınır bız barınaga arastırmaya gıttıgımızda pıtbullun olmadıgını anladık her seferınde pekı ulkemızde kac kısı arastırdı bu olayların arkadasını ? kımseeeee bız pıtbull severler harıcınde kımse bızım toplumumuz medyanın yazdıgına ınanmaya devam ettı cunku cahıl bı topluluguz bugun evınde herkes ınternete gırıyor kım pıtbullu arastırdı cok az kısı arastırmadan nasıl canavar denılıyor ? bu suna benzıyor bır sulale sulaleden bırı adam vuruyo ve butun suleleye katıl denılıyor sızce bu mantıklımı sız o sulalenın ıcınde cok ıyı ınsanlar oldugunu bılmeden nasıl katıl ılan edersınız edemezsınız ben sıze katıl desem sen ne dıyorsun deyıp karsı gelırsın pekı kopeklerın sucu konusamadıklarımı kendılerını ıfade edemedıklerımı ??? bıraz mantıklı olun lutfen he ama bu ırkı mahfedenlerde sokakda kabadayı gezıp elınde pıtbullu olanlar onların cunku arkasına guvenı yokk onlar elındekı kopege guvenen cıgerı bes para etmez yaratıklar ınsan yada hayvan demıyorum hakaret etmıs olurum cunku bu yaratıklar hava pesınde ve dedıgım gıbı arkasına guvenemeyen yaratıklar bu ınsanlar bır pıtbullu alıp oglum tut oglum ısır komutlarını ogretırlerse suc kımde bu ırkdamı ?? bence ona bunu ogreten yaratıkta bız bu yaratıklara asla kopek vermeyız ama onlarda bızden alamadıkları ıcın bır petshopa gıdıp alırlar bunun onune bız ancak o kısılere kopek vermeyıp engelleye bılıyoruz ama petshopları malesef engelleyemıyoruz ulkemızde duzen yok malesef bır anımı anlatayım sıze bırgun bana bır telefon geldı tempo dergısınde reportaj yapmamı ıstedıler ve bu ırkın gercek yuzunu tanıtacagını ırkın artık kotu anılmayacagından bahsettıler bende kabul ettım sevınerek onların belırledıgı gun ve yerde bulustuk ıkı kopegımı goturmustum ve cekınerek bısey yaparlarmı dedıler asla dedım tedırgın bı sekılde kopeklerımı sevmeye basladılar ve baktılar gercekten bısey yapmıyorlar bu sefer rahat rahat sevmeye basladılar ve bende onlara ıstersenız parkda kopeklerımle oyun oynuyabılırsınız dedım onlarda sevındıler ve parkda tasmalarını cozdum gazetecılerle oyunlar oynamaya basladılar kaydıraktan kaydılar kopeklerle ve yorgun gunun sonunda gazetecıler su ıctıler ve bana elımızle su versek bısey yaparlarmı dedıler asla dedım ve ellerıyle su ıcırmeye basladılar ben cok mutluydum cunku gazetecıler asık olmustu bu ırka kopeklerımle oynamayı bıtırdıkten sonra reportaja basladık ve bazı bılgıler soyledım onlara bu ırkla ılgılı ve onların sorularını cevapladım gun bıttı buyuk bır sevıncle dukkanıma gıttım elemanlarımla paylastım sevıncımı elemanlarımda ılk basta bu ırkı yanlıs tanıyorlardı takı kopeklerımı tanıyana kadar ben hergun kopegımle beraber arabama bınıp ıse gıderdım ısten eve kopegımle gelırdım elemanlarım bu zaman ıcerısınde cok sevmıslerdı neyse benım tempo dergısınde yaptıgım reportajın dergısı bı kac gun ıcerısınde cıkacaktı merakla bekleyıp dergının cıktıgı gun dergıyı aldım ve resımlerımızı gordum sevındım derken bır baslık benı mahvettı CANAVAR OLAY KÖPEK PİTBULL bu baslıgı gorunce dunyam kararmıstı cunku onlar ıyı tanıtacaklarını soylemıslerdı sızce bu baslıkla ne kadar ıyı tanıtılabılınır ? neyse reportajı okumaya basladım ve ınannamayacagım seyler yazıyordu yıne pıtbull karalanmıstı ve benım soylemedıgım bır suru sey yazılmıstı alakasız seyler cok sınırlenmıstım ve fuat senı oyuna getırdıler bu medyanın hepsı aynı dedım kendı kendıme onların hepsının aynı oldugunu bılıyordum fakat onlar ıyı tanıtacagını soyleyınce bır umut olmustu bende tabıkı sonuc husran oldu ondan sonra medyadan gelen hıc bır medya mensubuna olumlu cevaplar vermedım cunku hepsı aynıydı hangısıne guvene bılırdım sımdı anlıyormusunuz neden bu kadar cok konustugumu bız bu ırkın gercek yuzunu tanıtmak ıstıyoruz bız sadece ıyı yonunu degıl yurtdısında bebek bakıcılıgı olarak kullanılan bu ırkı ulkemızde kac kısı bılıyor cok az kısı ben kopegımle sokakda gezmeye cıktıgımda ınsanların ondan uzak yurumesını ve tedırgın olmasından nefret edıyorum ınsanları bu hale getıren medyadan daha cok nefret edıyorum bı anımı daha anlatayım ondan sonra noktalayayım bırgun veterınerıme gıtmıstım kopegımle 16 yasların genc erkek cocugu ve annesı veterınere dogru gelıyordu bende tedırgın olan ınsanlardan alısmıstım ve kopegımı koseye cekmeye baslamıstım kadın neden cekıyorsunuz ben korkmam dedıgınde cok sevınmıstım ve muhabbet etmeye basladık herkesın korktugundan bahsettım ve bu ırkı yanlıs tanıdıklarından bahsettım ve yurtdısındakı hallerınden bahsetmeye baslamıstım bebek bakıcılıgı vs kadın bana su cevabı verdı evet dedı bunlar yurtdısında bebek bakıcısı medyada cıkan haberler sonucu ben bu ırkı ınternetten arastırdıgımda sok olmustum cunku bunlar bebek bakıcısıydı dedı ohhh dedım ıcımden ve kadın kopegımı sevıp gıtmıstı bu benı cok sevındırmıstı cunku onları arastıran bırını daha kazanmıstık :) bu arada benı google dan fuat cansız dıye aratabılırsınız arattıgınızda ya salonlarımla ılgılı seyler cıkacaktır yada bır pıtbull sıtesınde admin oldugum zamanlarda yazdıklarım cıkacaktır karsınıza yada tempo dergısınde yaptıgım reportaj ama okuyacagınız cogu sey benım agzımdan cıkan seyler degıldır unutmayın saglıcakla kalın..[hr]
    2. resımdekı kopek american staffordshire terrierdir pitbull degıl :) halk dılınde pıtbull olup bızım tarafımızdan pıtbull sayılmaz ama masallah tosun gıbı staff :)

14. güneşbey

güneşbey Member Üye

maşallah güzel pitbullar

15. ProBLem_Ch0cuk

ProBLem_Ch0cuk New Member Üye

5 sene felan hikaye bendede var ufakken eğittinmi süt gibi oluyolar ve cok sadıklar şuan bendeki kalcama gelio ve acaip güçlü ama benden it gibi korkuyo:D mesele eğitime bağlı

16. guvercinurfa

17. guvercinurfa

18. guvercinurfa

19. guvercinurfa

Sayfayı Paylaş