NASIL BÖLÜK DÜZÜLÜR ?

Konusu 'Tartışma, Anket ve Soru Cevap' forumundadır ve xxalishxx tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. xxalishxx

xxalishxx Member Üye

abi ben iyi bi bölük kurmak istiyorum nasıl düzerim nasıl sağlam uçkun kuş alırım bana biraz yardım edrmisiniz

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

yardım ederimde yerini mekanını görmem lazım karışma kuşu besleyeceksen biliyorsun moda kırma askeri kuş orta boy kırma karışma kuşları her zaman iyi çalışır. Orjinal filo ırkı besleyeceksen onların hepsi saglamdır yavrudan ucurman lazım ama piyasada uçmuş isimli bölük herkes satmaz zor bulursun ama karışma kuşu besleyecegim diyorsan posta kırmaları tip kırmaları bango baska kırmaları çok moda kardeş ispir kırmalarıda.

3. xxalishxx

xxalishxx Member Üye

abi ben bu gün yerimi ve kuşların fotosunu atarım

4. guvercinurfa

tamam kardeşim

5. xxalishxx

xxalishxx Member Üye

foto ları nasıl atabilirim atamıyomda

6. guvercinurfa

verdigim linkteki gibi yap kardeş
    http://www.guvercinrehberi.com/konu-sitemize-konu-acmak-konu-acmak-bilmeyenler-baksin

7. xxalishxx

xxalishxx Member Üye

foto lar

8. guvercinurfa

Önce kümesini düzelt o nasıl bir kümes kardeş:D bu damda orta boy askeri güzel uçar kardeş kırma olacak

9. xxalishxx

xxalishxx Member Üye

abi ben 13 yaşındayım anca böle yapabildim kümesi bide içimi kötü dış görünüşmü ?

10. guvercinurfa

içide kötü dış görünümüde içine yavru almayacaksınsa kazık çak ayrıca yavru alacaksınsa yuvalıkların olmalı ucuracaksınsa ucum kusu ile çiftli kuş bir arada olmaz kısacası ucuracaksan kazık çiftli besleyeceksense yuvalık olmalı kümes içerisinde. dış görünüşe gelince saglam bir kapı yap o kapıdan kus calırlar

11. xxalishxx

xxalishxx Member Üye

tmm abi çok teşekkür ederim

12. guvercinurfa

ben teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş