Merhabalar herkese

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve şafrakaragöz_6363 tarafından 16 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Arkadaşlar geç de olsa :D tanışma bölümünde kısaca kendimden bahsedeyim ben GALİP FIRAT İFŞAT Şanlıurfalıyım merkezde oturuyorum 1986 modelim :D ünv. okuyorum ilkokuldan belli kuşlara merakım var özellikle de küme ve karışma yani filo kuşlarını daha çok seviyorum güvercinurfa sitesinin değerli yönetici ve üyelerine sevgi ve saygılarımı iletiyorum burdan herşey gönlünüzce olsun selamlarımla...[hr]

[​IMG][hr]

2. sedat02

sedat02 New Member Üye

memnun oldum fırat bey. bende adıyamandan Sedat. Kuaförlük yapıyorum. iyi akşamlar saygılar.

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

hoşgeldin tekrardan kirve

4. furkanahmet

furkanahmet Member Üye

hoşgeldiniz

5. şafrakaragöz_6363

Sedat bey kardeşim ben de mennun oldum allah rast getirsin işlerinizde inş. helal kazanç nasip olur her daim Adıyamana selamlarımla[hr]
    hoşbulduk Fehmi kırvem geç de olsa bu konu da tekrardan tanışma fırsatı oldu :D :D :D selamlarımla[hr]
    hoşbulduk Ahmet bey kardeşim mennun oldum bu arada urfadan selamlarımla

6. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

herzaman derim bu kuşçularda olan karizma kimsede yok diye ;)

7. şafrakaragöz_6363

eyvalla Serhan bey kardeşim o senin gönlünün güzelliğidir her ne kadar da etsem senin kadar karizma olamam :D selamlarımla sitemizin ekolu yakışıklısı Doğan kırvem tabiki kaynağı oradan geliyor :D

8. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Doğan diyince akan sular durur bunu herkes ögrenmiştir.

9. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

len kurmiler bensiz muhabbetiniz yok ha töbe töbe neyse kirvem h.g tekrardan aramıza pozu o bicim vermişin:D

10. şafrakaragöz_6363

KIRVE SENSİZ HİÇBİR ŞEYİN ANLAMI OLMAZ BU SİTEDE :D SELAMLARIMLA...

Sayfayı Paylaş