kuşlarımın yumurtada 20 ci günü halen yavru çıkmadı

Konusu 'Üretim, Verimlilik, Yöntemler' forumundadır ve postaci27 tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. postaci27

postaci27 New Member Üye

Arkadaşlar kuşlarım bugun 20 ci gündeler yumurtaların uzerınde. ve halen çıkmadı yavrular. acaba yanlış mı saydım diye düşünürekten bi kaç gün daha bekliyeyim mi ? ne yapmamı önerirsiniz ? yumurtaları kuşların altından çekeyim mi ?
    lütfen yardım

2. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

kesın bırsey soyulemek yanlıs olur ama yumurtayı kulak la dınle bak ne var ne yok ses felan yada kokla kokuyorsa çürümus olabılır yada ısıga tut ıcı karaarmamıs sadec halka seklınde bırsey varsa ılk hafta ıcınde ölmustur garantı olsun dıye bır ıkı gun daha bekle olmadı yumurtanın 1nı feda et bak bakalım ne olacak

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

eevet arkdasım uluhan abiye katılıyorum bende. belki tarihtete yanılmış olabilirsin. 2 gün daha bekleyip bi yumurtayı feda ediceksin artık..

4. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

gününden eminsen yumurtanın birini yavaşca kır yavru çıkamıyor yada içinde ölmüş olabilir ama kesin bişey diyemeyiz..en başından yumurta cılk yani bozuk olabilir hepsi ihimal dahilinde..

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

arkadaşım bazı yumurtalar 26 günde cıkar sen gene bekle kuşlar bilir zaten ölü veyahut yumurta boşsa kuş zaten oturmaz üzerine

6. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

DOĞAN İLK DEFA SENDEN DUYUYORUM BAZI YUMURTALARIN 26 GÜNDE ÇIKTIGINI :D
    benim bildigim en fazla 21-22 gün sürer oda kışın

7. ali göcen

ali göcen New Member Üye

merhaba arkadaslarrr ben corumdan ali GÖCEN yazin yumurtadan cücükler 18 günde cikar kisin isee 22 23 günde cikar acele et me yazikolurr yumurtalaraaaaaa msn adresin eklersenizzzzz <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

8. postaci27

postaci27 New Member Üye

Arkdaşlar hepinize teşekkür ederim. Günleri Şaşırmışım. yawrularım cıktılar. herkese Selam Olsun

9. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

ahmet kardeşim valla 26 günde cıkanda var yazın 18 günde cıkanda oli tabi

Sayfayı Paylaş