kimse yokmu_?

Konusu 'Tartışma, Anket ve Soru Cevap' forumundadır ve dinamit tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. dinamit

dinamit New Member Üye

kimse yokmu[hr]
    arkadaşlar katılım yokmu_?

2. mehmet boran

mehmet boran Member

hoş geldi

herkes burda kime bakmıştın birader?

3. dinamit

dinamit New Member Üye

yeni mesajlara gözatını devamlı yeniliyorum hiç yenii bir mesaj yok burdatoplanıp bir sohbet ortamı oluşturmak istedim.

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

iyi düşünmüşsün mert eskiden sohbet yerimiz vardı sagolsunlar küfür yazan dangalakların sayesinde kapadım.

5. dinamit

dinamit New Member Üye

gerçekten ben bu siteyi seviyorum burdaki konuşmalar uslup göstermelik değil tamamen samimiyet kurucu ve adminler arkadaş hatta kirve sizler kendi aramızdaki samimi dostluğa bizleride ortak ediyorsunuz geröekten çok güzel.

6. guvercinurfa

mert kardeşim zaten biz çogumuz realde görüşüyoruz. mehmet duyan abi dogan şafrakaragöz enes yörük ankut güvercin urfalı fatih urfalı kadir abi filan bunların hepsi urfada ikamet ediyor o yüzden hepimiz dostuz ve sizleride içimizden biri gibi görüyoruz. enes yörük adıyamlıdır ama her hafta urfada yani dostluk gercek hayata dönüştü inş senide gercek hayatta görürüz

7. dinamit

dinamit New Member Üye

inşallah bende çok istiyorum Şanlıurfada olmayı oraları gezzip görmeyi yemeklerinizden yemeyi gerçekten çok istiyorum. bir hayalim var motorsikletle anadolu turu atmak bu hayalime ulaşırsam urfadaki durağım sizin yanınız olacak motoru alamazsam otobüsü denerim :D

8. guvercinurfa

sen motorla degil otobüsle gel mert daha saglam ama gel bekleriz

9. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

hay ne ediyonuz bakam gencler:D

10. dinamit

dinamit New Member Üye

ilk fırsatta yanınızdayım sizlerde butarafa gelirseniz haberleşelim.

11. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Mert kardeşim her zaman bekleriz peygamberler şehri urfaya urfadan selamlarımla GALİP...

12. DoganBeq

mert kardeş sen ist daydın demi:D kuş salmaya gelirsem ugrarim:D

13. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

evet ya nekadar güzel PEYGAMBERLER DİYARI Diye anılmak ben eskişehirliyim nedense diğer doğu ilklerine nazaran urfa bana gerçekten sempatik geliyor.belki bu sizlerin ve eskişehirdeki urfalı arkadaşımların sayesinde olabilir..
    hem ŞANLI hem PEYGAMBER DİYARI.. bende gelip gezmek çok isterdim. ama iş güç şimdilik izin vermiyor.Herkeze ESKİŞEHİR'den Selamlar..

14. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

Ahmet bey kardeşim teklifimiz sizler için de geçerlidir buyrun gelin her zaman bekleriz çünkü urfa demek misafir perver misafir sever memleket demek :D selamlarımla...

15. guvercinurfa

herkes gelsin bekleriz

16. mehmet boran

mehmet boran Member

gelin arkadaşlar başımızın üstünde yeriniz vardır[hr]
    fehmi mehmet duyan deyil MEHMET BUYAN BUYAN BUYAN:)

17. guvercinurfa

abi sana duyan daha yakışıyor:D ne öyle buyan o yan gibi duyan daha güzel:D

18. dinamit

dinamit New Member Üye

Ben genelde yemek yeme fasıllarını hızlı geçerim millet çorbasını içerken ben afiyet olsun der kalkarım hızlı yerim ama doğu bölgemizdeki yemek kültürü apayrı bişey her yemeğin yeme usulu farkı lezzeti zevki ve hazıı farklı kısmet oolurda gelirsem bütün yemeklerinizden tadıcam.

19. guvercinurfa

yemeklerimizi öyle hemen yiyemezsin çok acı valla dilinde yanar bogazında:)

20. DoganBeq

fehmi akşam inelimmilen cigerciye:D cokdandır ugramıyok:D

Sayfayı Paylaş