istanbul'dan arkadaşlar ile REFAH BAYRİL abimin dönek ve kelebek kümesleriziyaretimiz

Konusu 'Salma Ziyaretleri' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Koral Alter,Refah Bayril,Fatih Yeşilova,Altay Tuzüner,Zeynel Yörük,Güven Sancak,Hilal Hüseyin Aydoğmuş

Refah BAyril'in, Salmaları.

Rerah Bayril'in bahçesi mangal ve böğürtlen partisi.
    Yerel Irklarımızın sohbeti esnası anında çekilmiş bir resim.
    Koral Alter,ev sahipliği yapan Refah BAyril,Hilal Hüseyin Aydoğmuş,Altay Tuzüner.
    Soldan üst.Zeynel Yörük,Altay Tuzüner,Güven Sancak,Fatih Yeşilova,Refah Bayril.
    Alt.Hilal Hüseyin Aydoğmuş ,Koral Alter.
    [​IMG][hr]
    ilaç v.s malzemeleri.
    [​IMG][​IMG][hr]
    en sağda kafası siyah olan kelebek şuanda bende.
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    ilaçlar yemler v.s
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    kümes altı ızgaraları
    [​IMG][​IMG]

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

zeynal ellerine sağlık mükemmel bir ortam olmus keşke aranızda olsaydım.emegi gecen evini size açan abilerimizede teşekkürler saolsunlar.kuşlara zaten söz yok hepsi harika. güle güle beslesinler

3. ProBLem_Ch0cuk

ProBLem_Ch0cuk New Member Üye

Güzel ortam aslında herkez bulunduu yerdeki kuşcuları ve kahveleeri cekip koysun bizde yapalım bütün kuşçular birlik olur ne güzel :D

4. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

evet çok güzel bir ortamdı dorusu.. çok guzel bir gün geçirmiştik.. sohbetler felan.. bize kapısını Açan Refah abime çok teşekkür ediyorum.. benide aralarında görmek ıstıyen Güven abimede teşekkür ediyorum...[hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    fotoğraf çekme hazırlığı ve Altan ABİ..
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG][hr]
    [​IMG][​IMG]

5. kuscu34

kuscu34 New Member Üye

ah be zeynel insan gelirde geldiğini sölemez mi.. çok güzel bi ortam kurmuşsun. bana söleseydın gldıgını bende gelirdim aranıza

6. antalyali

antalyali New Member Üye

çok güzel kareler çekmişsiniz. böyle ortamlar olusturmak cok guzel.

7. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

zeynel tesekkurler degerlı guvercın dostları ıle beraber vakıt gecırmen bı nevı bızlerınde vakıt gecırmesı anlamını tasıdı sankı bızlerde ordaymısız olduk sagol guzel resımler

8. hacibes

hacibes New Member Üye

ortam süper kuslar guzel guvercin aracidir önemli olan dostluklar nasip olurda ins bizde böyle ortamlar kurariz zeynalcim

9. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

inşallah Özcancım İnşallah.. Beklerim. Başım Üstünde yerınız var.

10. p a r s

p a r s New Member Üye

walla ortam çok güzel görünüyo kuşlarda bahçede çok güzel zeynal eline sağlık allah gezmelerini arttırsın :)

11. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

güzel paylaşım için tşkler zeynel

12. müslüm

müslüm Member Üye

güzel kareler olmuş ya gerçekten.inş bizde kendi çevremizdeki yerleri ziyeret ettigimizde çekip koyarız. saygılarımla....

13. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

vallahi ortam süper zeynal sahi sen bizim koral li nerden tanıyorsun ,o benım çok samimi arkadaşım sık sık buraya gelır hiç senden bahsetmedi yakında gelecek sorayım bakayım sana yollayabılırse posta vereyım ona sana yollasın sen baştan söylesene bana KORALli tanıyorum dıye ama güzel bi muhabet ortamı olmuş aranızda olmak ısterdım ama işten dolayı olmuyo kısmet artık yenıden paylaşım için teşekurler selamlar saygılar .MURAT KAYMAK .

14. DEFNE

DEFNE New Member Üye

çok güzel bir gezinti olmuş senın için zeynel.. ayrıca bizimle paylaştıgın ıcınde tesekkurler

15. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

MUrat abi aslında ben Koral abiyi tanımıyorum. guven sancak abim vesile oldu tanışmamıza... yanı bu fotografların cekıldıgı gun tanıstık..

Sayfayı Paylaş