HIRSIZLAR

Konusu 'Tartışma, Anket ve Soru Cevap' forumundadır ve dinamit tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. dinamit

dinamit New Member Üye

02-2010 tarihinde ilk kkuşlarımı bir arkadaşıım hediye etti aynı günün akşamında bu siteye üye olmuştum baysamin adıyla maddi olarak değeri olmayan kuşlardı hatta cins bile değillerdi güvercinlerdi sağde ama her gün yanlarına gider onları yemlerken bi sigara yakardım bütün yorgunluğum geçerdi dinlenirdim çalışarak geçen koca bir yaz onlar sayeside zevkli geçti ama karakter sahibi olmayan insanlar kuşlarımı çaldıılar.:struggle:

2. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

bay samim vey geçmiş olsun allah belalarını versin bir türlü bu kuş hırsızlarından kurtulamadık inşallah bu son olur bizim kuşlarıda çaldılar kaç kez ama uslanmıyorlar.

3. enes yörük

enes yörük New Member Üye

geçmiş olsun arkdaşım.. inşallah yenı yenı kuşlar edinip yenıden bu hobine dönersin

4. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

samim bey gecmiş olsun allah birdaha göstermesin

5. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Allah hepsinin belasını versin.Geçmiş olsun kardeş...

6. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

allah ıslah etsın bu tur ınsanları emek edıyorsun para zaman harcıyıp kumes dızıyorsun elın oglu gelıyor gümmm .. fena allah muhafaza

7. dinamit

dinamit New Member Üye

dediğim gibi maddi değeri hiç yoktu söyle söyliyeyim 1 adet yemlik aldım 10 tlye bir çift kuş 10 tl maddi olarak hiç değeri yoktu ama onların yanına gidip salar yemlerdim onları izlerken birde sigara yakardım deyme keyfime birde alışkanlık oldu beni görünce hemen etrafıma toplanırlardı yawrular elimden yem yerdi bunu keyfini siz benden daha iyi bilirsiniz bakalım tekrar almak istiyorum. bir cins belirleyip sağdece o cinse yoğunlaşıcam busefer öyle bir düşüncem var.

8. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

kardeş gecmiş olsun calıyor işte o.ç ları üzülme allah belalarını versin sen bir ırk sec ve üzerinde yogunlas nerede ikamet ediyosun

9. dinamit

dinamit New Member Üye

Kocaelideyim yaşıyorum ben hinkariler hoşuma gidiyor biraz araştırıcam ondan sonrada tedarik edicem

10. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

haklısın maddi yönünden çok manevi yönü verilen emekler insanın zoruna gidiyor...

11. dinamit

dinamit New Member Üye

Gitmezmi ya gelsin desin abi ver bana bir çift git beyen derdim istediğini ama çalınması ayrı bir olay.

12. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

benimde basima geldi kardes ilkinde calındık bulamadım ikinci sefer çalmaya calısırken yakaladım ve polise verdim bu o.c yüzünden kus ucurmayı bırakdım

Sayfayı Paylaş