gitmiyorlar

Konusu 'Tartışma, Anket ve Soru Cevap' forumundadır ve mert46 tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. mert46

mert46 New Member Üye

abi sana daha oncee bahsetmistim yaklasik otuz tane benim kus dama yaklasik bi on metre uzakliktaki catiya konuyorlar surekli ilk kanatta bile konuyorlar kisacasi ucmuyorlar daha once boyle bisey yoktu sonradan alistilar simdi kirptim kanatlarini cektim epey geldi kanatlari ise yarar mi sence unuturlarmi

guvercinurfa bunu beğendi.
  2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Unutmaları zor ya o dama korkuluk baglayacaksın mesela siyah poşetleri sopaya bağla oraya koy. Yada uğraşmıyıp bölüğü satacaksın o tür sorunlarda çözüm bunlar çünkü her şıkıştıgında kuşların o bölgeye inecektir o huyları değişmez zor.

mert46 bunu beğendi.
  3. mert46

mert46 New Member Üye

abi kesin bir sonuc alacagimi bende zannetmiyom kaldirip yerine yenisini duzmekicin babami beklemwm gerek bende bi deneyeyim dedim abi sizde garibten kus aldiginizi oluyomu abi karismaya birakiyonmu bu sene

4. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

O kuşlar adam olmaz sat gitsin sıfırdan bölük düz

5. mert46

mert46 New Member Üye

fatih abi kuslarim iyi ama nasil olduysa alistilar icin deki birkac tane kusun yuzunden olsa gerek abi sen karisamaya kac tane birakiyon

6. urfalıfatih

ben 60 bırakıyorum altan 45 bırakıyorum gündüzcümde 100 tane

mert46 bunu beğendi.
  7. mert46

mert46 New Member Üye

abi gunduz 100 tane gecede 105 tane mi birakiyon

8. urfalıfatih

9. mert46

mert46 New Member Üye

abi helal olsun iyi birakiyomusun fatih abi bisey merak ettim neden gunduzculerle gececiler ayri birakiyon gunduz ucanin gece performans dusuklugu yasayacagindanmi

10. mert46

mert46 New Member Üye

fehmi abi sen birakmiyonmu gala citliye devam mi

11. mert46

mert46 New Member Üye

fatih abi simdiye kadar karismada durumun ne zaiyat tutsak

12. urfalıfatih

20 yakalattık 100 yakaladık

13. mert46

mert46 New Member Üye

abi ocak ayinin basindayiz 100 tane tuttun oyle mi abi tutugun yada tuturduklarinin arasinda isimli olarak kuslardan neler var

14. mert46

mert46 New Member Üye

fehmi abi sana daha once bahsetmistim kuslarin kanatlari geldi ve yine ayni sonucu aldim bir ise yaramadi yine oraya kondular kuslari babamin kontrolunde sattim damda sadece iki tane citli biraktim hosuma gidenlerden yaklasik iki hafta oluyo satali masallah kusun soforu bir hafta sonra geldi daha bekledogim kuslar var ama daha haber yok gelmediler bugunde o evini bulan kusum gov kespire babamin bir arkadasinda bir y beyaz hafif kespir gibi bir disi varmis izmir postasi yaris postasiymis heralde antepten asmis gelmis uc kekere evini bulmus birnde kirpik kirpik bulmus onu aldim cucuge atmak icin

15. mert46

mert46 New Member Üye

ama yerine saglam oldugundan cit olmasi zaman alir diye tahmin ediyorum erkek kizgin sen nasil dusunuyon abi bide abi bundan sonra nasil bir yol izlesem babam garipten alirim diyo sence nasil olsa iyi olur abi

16. guvercinurfa

Git başka memleketten sağlam dam kuşu al evine koy hem kahvede aldıklarından daha ucuza gelir hemde direk dama uçmasını bilen bölük alırsın. Gelenleri kırp dişiye çiftle yavru al yavruları büyüt egit seneye karısmaya gönder genç kus egitimdne sonra adam edersen 5 yıl kafadan kusa para cok vermezsin.

mert46 bunu beğendi.
  17. mert46

mert46 New Member Üye

saol abi yani asip gelenleri kirp cucuge at diyosun oyle mi

18. mert46

mert46 New Member Üye

bu arada fehmi abi sen karismaya birakiyonmu yoksa ciftlimi

19. guvercinurfa

Aşıp gelenleri cücüge at evet. ben karışma yapmıyorum bu yıl

20. mert46

mert46 New Member Üye

fehmi abi yeni aldigiim disinin kafasina vurmuslar deri patlamamis ama kizarmis az sismis tuyler biraz dokulmus bide sulanma var abine yapim

Sayfayı Paylaş