filocular kuşlarınızı kırptınızmı.

Konusu 'Tartışma, Anket ve Soru Cevap' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

filo güvercini besleyen arkadaşlar sorum sizlere sezon sonu oldu kuşlarınızı kıprarak dinlenmeye aldınızmı. kaç kuşunuz uçuyor. ve diger sezona kaç kuş ayırdınız kırptınız. yeni aldıgınız yavrular ve garipleriniz ne durumda ?

2. şafrakaragöz_6363

şafrakaragöz_6363 Active Member Üye

öncelikle s.a Fehmi kırvem çok güzel bi konuya değinmişsin kısaca ben bizimkilerden bahsedeyim yerde 70 tane kırpık karışmaya hazır kuş var bunlar içerisinde 35 tane de peşrenk kuşum var :D 20 tane yavrum var yavrular içerisinde isimli olanlar da var tabiki daha sonra 5 tane dişim var :D 10 tane de garip kuşum var bu yıl ki karışmaya hazırlamak ve alıştırmak için şimdilik benden bu kadar selamlarımla urfadan GALİP....

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

bende 50 kırpık var ve hiç garip yok askerdeyken amcam kuşların birkısmını satmıiş ne yazıkki yeniden düzüyorum bu yıl karışmaya 35 tane gönderrim inş alltan takviyelerle ilerleyecegim. yavru bu yıl çok bende allah nasip ederse bol yavrulu bir sezonda geçireceğim

4. ibo

ibo Active Member Üye

evet kırptık

Sayfayı Paylaş