Farklı cinslerin Bir arada Yaşamaları

Konusu 'Tartışma, Anket ve Soru Cevap' forumundadır ve dinamit tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. dinamit

dinamit New Member Üye

Muhabet kuşlarımın bulunduğu yeri boşaltılmam istendi emir Anayasadan çıktı(yani annem) bende toplamda 35 kafes olan üretimhaneni koyucak bir yer bulamadığım için elden çıkartmak durumundayım yada burda sizden gelen yorumlara çok önemli kafes sayısını düşürerek 10-155 kafes arsındaki kuşları güvercin yuvasındaki duvarlara assam nasıl olur acaba.

Güvercin follukları bir tarafta muhabet ve kanarya kafeslerinide karşı duvara koysam nasıl olur acaba.?

Benim kanımca güvercinlere bir zararı olmaz kafesin üstüne konup yada kafese asılmadıkları sürece güvercinleridne kafestekileri rahatsız edeceğini sanmıyorum.

Siz nedersiniz arkadaşlar.?

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

şöyle bir sistem yapa bilirsiniz kafesleri asacagınız kısmı odadan komple tel örgü ile ayıra bilirsiniz ve güvercin ler kafesin üzerine konmaz yoksam gene orttadan bölelere salam yapa bilirsiniz

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

bence bişe olmaz ama kuslar kona bilir kapeslere o yüzden kusları bir tarafa muhabetleri bir tarafa koymanızda yarar var muhabet kuslarınıza salmada yapabilirsiniz.

4. hamza

hamza Member Üye

yaşarlar sorun çıkmaz

Sayfayı Paylaş