defne yargıç - İstanbul

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve DEFNE tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. DEFNE

DEFNE New Member Üye

arkdaşlar ben Defne. İstanbulluyum. güvercin merakım küçüklükten beri var fakat. hem kümes yapamıyorum bayan olduğum için. hemde güvercin edinemiyorum yine bayan olduğum için. bir kere almaya kalkıştım kuştan anlamadıgım için 10 liralık kuşu bana 150 liraya satmaya çalıştılar. İstanbul kartalda Oturan arkadaşlar var ise aranızda tanışmak isterim. en azından güvercin satın alırken beni kandırmalarını engellesin yeter.

2. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

hosgeldın kardes aramıza renk kattın ınanıyorumkı ıstegın yerıne gelecektır. bır cok ıstanbullu arkadasımız var hıc suphesız yardım edeceklerdır ..forumda her hangı bır sıkıntın olursa bana ve dıger admın arkadaslara ulasabılırsın ıyı vakıt gecırmen dılegı ıle

3. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Defne hanım Aramıza Hoş geldınız. İnşallah aramızda hoş vakit geçirirsiniz. Benim kartalda oturan Kuşçu arkadaşlarım var. bende kartalda oturuyordum. forumumuz aracılıgı ıle sızı onlarla tanıstırıp istediklerinizi edindirebilirim... Saygılarımla.

4. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

defne hanım hoşgeldiniz.

5. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

hoş geldiniz bayanlarında güvercine merakı gün geçtikçe artıyor buda bizi sevindiriyor tekrar hoşgeldiniz.

6. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

HOŞGELDİNİZ DEFNE HANIM AKILLI KUŞCULARIN ARASINA:D

7. emre0101

emre0101 New Member Üye

defne hanım hoş geldınız. aramıza..

8. ch.arap

ch.arap New Member Üye

defne hanım aramıza hoş geldınız.

9. p a r s

p a r s New Member Üye

10. Hypnotica

Hypnotica New Member Üye

hoşgeldinizz

11. DEFNE

DEFNE New Member Üye

hoşbulduk arkadaşlar teşekkür ederim

12. hacibes

hacibes New Member Üye

defne hanim sitemize renk kattiniz insallah amaciniza ulasirsiniz saygilarimla ..

Bayanlarinda en az erkekler kadar kuslari cok seviyorlar beslemek istiyorlar benimde bayan arkadaslarim var kus besleyen fakat dediginiz gibi cok ucuz kuslari pahaliya satmaya calisiyorlar..

13. DEFNE

DEFNE New Member Üye

şimdi çok kuşum var artık. babam alıyor kuşları bana :)

14. hacibes

hacibes New Member Üye

güle güle besleyin defne hanim sizin adiniza sevindim bol yavrulu guzel bir sezon gecirmeniz dilegiyle :)

15. p a r s

p a r s New Member Üye

zavallı kuşlar kimin eline düştüklerini bilmiolar tabi :)

16. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

:)

17. p a r s

p a r s New Member Üye

anladın sen onu tosuncum :D :D :D

18. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

aynen öle canikom :D :D :D

19. ŞERİF

ŞERİF New Member Üye

selam defne hanım şırnak uluderede bi klinik açmışız ilaç almak istiyoruz fayat listesini ve irtibat telefon ları ala bilirmiyiz?

20. tutu

tutu New Member Üye

selam adım tuba bişi soracaktım bu güvercinler hangi boyayla boyanıyor aceba?bir zararı olmuyormu?

Sayfayı Paylaş