30 BİN TL LİK TAKAS

Konusu 'Basında güvercin' forumundadır ve urfalıfatih tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

Güvercinler için 2009 model aracını gözden çıkaran Halil Kabakçıoğlu (solda), "Bu sevgi başka. Pişman değilim." dedi.

Güvercin sevgisi sınır tanımıyor. Nilüfer Güvercin Sevenler Derneği'nin açılışında görücüye çıkan iki güvercin, ilginç bir pazarlıkla el değiştirdi.

Beysan Taştan isimli güvercin sever, 'Koca Kobra' isimli 'Şebbab' cinsi kuş ile 6 aylık dişisini açık artırmaya çıkardı. Dernek Başkanı Halil Kabakçıoğlu, kuşlara 20 bin TL teklif etti. Taştan teklifi kabul etmedi. Bunun üzerine Kabakçıoğlu, kuşlara karşılık 30 bin TL değerindeki Ford Focus marka otomobilini teklif etti. Bu teklifi kabul eden Beysan Taştan, kuşlarını bırakarak 2009 model otomobilin anahtarını teslim aldı.

Dernek Başkanı Kabakçıoğlu, "Aslında getiren kişinin, güvercinleri satmaya niyeti yoktu. Pazarlık yaptık ve bir yerde anlaştık. Çok sevdiğim bir arabam vardı, onu teklif ettim. Kabul etti ve bu güvercinler bizim oldu. Hayvanın aynısını yetiştirmek hiç de kolay değil. Star kuş 3 yılda bir, 5 yılda bir yetişiyor. Güvercin fiyatları değişiyor. 10 TL'ye de güvercin var, lüks otomobil fiyatına da. Bu bir sevda. Sevdiğimiz kuş uğruna arabamız gitti, ancak pişman değilim." dedi.

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

yaw işmi bu :D

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

biri 50 milyara sami satar biri 30 bi tl araba verir kus alır ozaman bizim kuslar hepsi yabani:D abartıyorlar bunlar

4. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Saf ve temiz insanları kandırması çok kolay :D

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

piwwwwwwwwwww diyom bişeyde demiyom

6. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Bu herif manyak herhalde. :D

Sayfayı Paylaş