Önerileriniz

Konusu 'Sizden Yönetime' forumundadır ve Supervisor tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Sevgili üyelerimiz forum hakkındaki önerilerinizi bu başlık altından dile getirebilirsiniz. Bu başlık haricinde açılan başlıklar dikkate alınmayıp kilitlenecektir. İyi forumlar.

2. necip

necip New Member Üye

Çok kaliteli güzel ve güvercin severlere hitap eden bir site olmuş ellerinize emeğinize sağlık.
    Birde chat bölümü olsa daha hızlı sohbet etme imkanımız olacağına ve daha iyi bilgi alışverişi olacağına inanıyorum.

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

necip bey teşekkürler

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

necip bey sohbet bölümümüz vardır ilerde daha iyisi olacak inş aşagıdaki linkten ulasabilirsiniz.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://radyo.guvercinurfa.com">http://radyo.guvercinurfa.com</a><!-- m -->

not: yeni diye bazen kapalı oluyor o sorunuda aşacagız

5. necip

necip New Member Üye

öncelikle elimizde olanlarla idare etmesini bilmezsek onuda kaybederiz. herşeyin daha iyisini yapacağınıza emek sarfedeceğinize inanıyorum. dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

6. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

fehmi flatcast kim kurdu radyoyu merak ettim :D

7. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

kankam yalçın kurdu doğan gerekli düzelemeleri yapacaktır

8. cngz26

cngz26 New Member Üye

siteniz çok güzel olmuş birde vinap gibi meya player gibi bi eklenti koyarsanız isteyen sitede gezerken müzikte dinleyebilir saygılar..

9. AHMET ESEN

cengiz saol kardeşim arkadaşlar inşallah en kısa zamanda sitemizi en güzel hale getirekler istekleriniz kısa zamanda degerlendirilecek inşallah.

10. Supervisor

Kısa süre içerisinde çeşitli eklentilerle forumumuz daha güzel hale getirilecektir. Önerileriniz için teşekkür ederiz.

11. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

fehmi anladım kardeşim ama flatcast acık olması için birinin yanını alması lazım bunu bence görevliler arasında belli saat lerde alması lazım

12. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

doğan haklıısn tamam. fakat şuanda biraz ağırlık site içindeki yerlere verilsin. gereklı eklentıler konulsun. ondan sonra zaten chat bölümü için gündüz ahmet ve sen her zaman onlıne sınız. ıkınız ustesınden gelırsınız. gecede ben warım zaten. hersey sohbet bölümü gibi olsun. sitemiz isteğimiz yerlere geldıgı sürece. üyelerimizi en ıyı şekilde ağırlıyabilmek ıcın. her turlu kolaylıgı guzellıgı ve rahatlıgı yapıcaz.. burya önerilerini yazan tum arkdaslarıma tesekkur edıyorum. eyer aklınıza gelen yada takılan bişey olursa yazabılırsnız..

GÜVERCİN URFA FORUM YÖNETİMİ

13. hacibes

hacibes New Member Üye

TEK ÖNERİM SU AYNEN BÖYLE DEVAM GELİSEREK ARASTİRARAK YANİ GUNCELLENSİN ESKİMESİN KONULAR

14. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

Bence herkes güvercinsever dostlarına siteyi söyleyerek üye sayısını ve katılımcı sayısını artırmalı bu şekilde daha iyi yere gelebilir siteniz.

15. hacibes

hacibes New Member Üye

urfalifatih cok haklisin katilyorum

16. müslüm

müslüm Member Üye

site çok hızla gelişiyor ve büyüyor burda emegi gecen herkese teşekkür ederim...

17. AHMET ESEN

teşekkürler müslüm bey sizlerin sayesinde inşallah çok daha güzel yerlere gelecektir sitemiz..

18. tanerermec

tanerermec New Member Üye

hakkaten 10 numara bi site böle bi siteyi biz güvercin severlere kazandırdıgınız için cok tşkrler

19. kırsehirli_salim

kırsehirli_salim New Member Üye

herkese selam siteniz kapsamli ve büyümeye aday bir site emek veren emeyi gecen kardeslerime tesekür ediyorum ve kolay gelsin diyorum

20. Supervisor

Merhaba kırsehirli_salim, bizler teşekkür ederiz. ;)

Sayfayı Paylaş